Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszik a csajoknak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a csajoknak ilyen vasalt haju, girhes testu, nyomikban? :D

Figyelt kérdés
Vannak ezek a 10-11. esek akik vasalt hajuak , kb 40 kilosak nem tom.Nem az tetszik a csajoknak h legyen mit fogni rajtuk , sosem fogom megerteni ,olyan sovanyak h meg a kocka megjelenik a hasukon xD ez kell a csajoknak????????

2012. okt. 25. 18:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Na másik kérdésnél még a 110 kilós izompacsirtákra bukunk mi, felszínes nők. Tessék már eldönteni mit szeretünk, és majd utána reagálunk !
2012. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, képzeld, nem kellek nekik, pedig a vasalt hajon kívül stimmelek.
2012. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán tudnak írni...
2012. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 TOMAtm ***** válasza:
100%
gondolom ha mindenki a túróstésztát szeretné akkor nem kellene mást csinálni az éttermekben.szerinted mi tetszik bennük a csajoknak?van aki erre bukik van aki arra,nem vagyunk egyformák ezért szép az élet!
2012. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert igénytelenek vagytok és nincs más választási lehetőség?
2012. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De nem ertem meg mert pld van egy srac aki 10. es kb 60 kg es ezek szinten 10. esek de 40 kg osak de megis jobban be jonnek a casjoknak .Jo en is lefogyok 20 kilot es akk en is be jovok neki?XDD
2012. okt. 25. 18:59
 7/27 anonim ***** válasza:

Általánositassz, nem vagyok leányzó de az általam ismert nőnemű egyedek 99% - a egyáltalán nem az ilyenekre bukik, sőt kimondottan szóba sem áll velük. A kislányok akik gyerekszoba meg barbiebaba helyett ilyesmivel foglalkoznak, na ők igen. Van különbség hidd el.

De hány éves vagy kedves kérdező ?

2012. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez az aktuális divat. Elmúlik :)
2012. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedünk,irigykedünk?Én nem vagyok ilyen,amiket itt leírtál,de úgy veszem észre,hogy csak az beszél belőled,hogy neked kellenének azok a csajok.Mi a bajod az olyan srácokkal?Nekik talán ne kelljen csaj?Ha az életben ilyen vagy,nem csoda hogy neked nem akad nő.Én pl 80 kiló vagyok,170 centi,nem egy vékony alkat,és nem is gyenge,mégis akad csaj,lehet azért,mert 2 ilyen 40 kilós srác ki jönne belőlem?Vagy mert nem panaszkodom,hanem olyan csajok közt nézelődök,akiknek olyan az ízlésük,amibe nem férek bele?Vagy mert nem általánosítom le a csajokat csak úgy?Szerintem vannak különböző ízlések,férfinek és nőnek is,tudod,valakinek a pap...
2012. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
nem csak ők tetszenek neki szimplán ki nem állhatják a fajtádat akik így beszélnek más emberekről. :)
2012. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!