Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszik a csajoknak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a csajoknak ilyen vasalt haju, girhes testu, nyomikban? :D

Figyelt kérdés
Vannak ezek a 10-11. esek akik vasalt hajuak , kb 40 kilosak nem tom.Nem az tetszik a csajoknak h legyen mit fogni rajtuk , sosem fogom megerteni ,olyan sovanyak h meg a kocka megjelenik a hasukon xD ez kell a csajoknak????????

2012. okt. 25. 18:49
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
nemtudom én vasalthaj mellettvagyok fiúkbais:)
2012. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Vasalt haj fiúcskáknak... hát gyerekek, ezután nem tudom még mi jön :D
2012. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
en 16 vagyok
2012. okt. 27. 15:02
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is "girhes nyomi". És az tetszik benne, hogy intelligens, nem mond hülyeségeket másokról. Előzékeny, igazi nőnek érzem magam, és ezek mellett mindig mellettem van, ha szükségem van rá. Ha te is ilyen lennél, pont le lenne szarva, hány kiló is vagy. ;)
2012. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%
A kérdező egy dagadt disznó lehet
2012. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez most olyan, hogy

A mai tizenéves fiúknak mi tetszik az ilyen vasalástól szarrá töredezett hajú, girhes, elöl deszka, hátul léc lányokban?

Amúgy ha ez megnyugtat, nekem egyáltalán nem tetszenek a sovány fiúk, főleg nem, ha a haját is vasalni szokta. Egy fiú nézzen ki fiúnak, ne kelljen elgondolkodnom, hogy ez most egy ronda csaj, vagy egy... még rondább fiú?

15l

2012. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
akkor se vagom mi koze a sulynak a parkapcsolatokhoz. de a vasalt haj kiborit. apum paros labbal rugott volna seggbe ha hajvasalassal foglalkoztam volna. na de ez en vagyok :))
2012. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

az én barátom ahogy sokszor látta, hogy sminkelek, meg magammal macerálok, egyszer azzal fogadott csibészes mosollyal, hogy látsz rajtam valamit? mondtam nem. erre közölte bepúderezte az arcát a púderemmel. ja és elkezdett kozmetikumoshoz járni..

amúgy meg ízig-vérig férfi.

a pasikat én sem értem sokszor.

csak hát ha sokat van valaki valakivel, valahol azonosul. nem a bibliában van az, hogy eljön az idő, amikor a nőt és férfit nem lehet majd megkülönböztetni? asszem benne van.

2012. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
az olyanokat bu*inak találom akiket leírtál. viszont tévedésben vagy! a fiúknak tetszik ha a csajon " van mit fogni" egy pasin meg esetleg a pélót lehessen fogni, azon kívül meg nem feltétlenül a vastagabbakat szeretik. ez hülyeség hogy ha lefogysz bejössz majd nekik, 10.es létedre 60 kiló, reális, de 11.eseknek 40 kiló... hát én kb általános iskola alsó tagozatban voltam 40 kiló.... "h meg a kocka megjelenik a hasukon" ha megjelenik a kocka az jó, nem gondolod? nekem nincs, de az akkor is előny, de ezt mindenki tudja.
2012. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hat ja kosz a feleleteket:D
2012. nov. 17. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!