Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy nem tetszik egy fiú sem? (nem csak külsőre gondolok)

Figyelt kérdés
Pedig már nagyon szeretnék egy barátot, mégsincs senki a környezetemben, akivel el tudnám képzelni magam.Bővítenem kéne az ismeretségi köröm? 16/l
2012. okt. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Bővíteni kéne az ismeretséged.Gondolom egy típusú fiúkkal vagy körülvéve.
2012. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, az lehetséges. Köszi a választ :)
2012. okt. 23. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a nem tetszik senki a környezetemben elég felszínes dolog.

Ne ítélj első látásra, gondolj bele ha első látás alapján ítélsz, és a szőke herceg az egyetlen 20 ember közül aki tetszik, és ő is úgy ítélne mint te, csak neki te pont nem tetszenél, akkor már matematikailag is kevés esélyed lenne barátot találni.

Szóval tényleg próbálj meg beszédbe kerülni a fiúkkal, és utána alkoss véleményt!

2012. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lasix azt írja :"nem csak külsőre gondolok"

Tehát valószínüleg beszélget is velük..

2012. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem csak külsőre gondolok. Belsőre sem fogott meg még senki, pedig szerintem nem magasak az elvárásaim.
2012. okt. 23. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendben. Az még egy tippem, hogy próbálj meg úgy beszélni a fiúkkal, mintha fel sem merülne, hogy most pont barát után nézel, és így a laza beszéd során hátha ők is az igazi énüket mutatják neked.

Mellesleg mik az elvárásaid?

2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsot :) Hát szeretem ha egy fiú közvetlen, bármiről lehet vele beszélgetni, nincsenek kínos csendek (: És legyen humora és persze kedves legyen. Nagyjából elsőre ennyi.
2012. okt. 23. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert még nem ismersz engem! ;))


20/F (Mr. Tökély)

2012. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hahha:D Biztos ez a gond!
2012. okt. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!