Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszik a csajoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a csajoknak, ha valaki ki van gyúrva?

Figyelt kérdés

Ha valaki hülyére gyúrja magát, annak nincs gondja a csajozással, de ha átlagos vagy, neadjisten kicsit vékonyabb alkat...


Kérem hanyagoljátok a "ez nem is igaz" jellegű véleményeket, mert igaz. Lényegretörő, épkézláb véleményt, érvet szeretnék hallani róla, hogy miért, mi benne a vonzó, vagy kívánni való, vagy szimpatikus a női "lélek" számára?.



2013. ápr. 24. 22:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem is igaz!
2013. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Mert ha ki van gyúrva akkor tudom, hogy jó keményen megtud dugni, és az a jó.
2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ilyen választ vársz, de nekem pl. egyáltalán nem tetszik, ha egy pasi ki van gyúrva, még akkor sem, ha épp csak egy kicsit. Nekem visszatetsző, ha egy férfi a külsejével akar hódítani, más értékek számomra sokkal fontosabbak.
2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

- Mért jó a csigának?

- ???

- Nem is jó neki.


Viccet félretéve, nekem egyáltalán nem jönnek be a kigyúrt pasik, nem is volt ilyen nagyon izmos barátom soha.

2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
ezt örömmel hallom, fütyülő réce
2013. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
állítólag tudtat alatt a nők a férfiak karját nézik meg először mert az biztonságot ad, a férdiak pedig a csípő-medence táját a későbbi gyermekkihordás miatt
2013. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
*férfiak
2013. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. de mondjuk kacsa seggű se legyen :D
2013. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy honnan szeded ezt, sem nekem, sem az ismerős lányok körében a túl kigyúrt fazonok nem jönnek be.
2013. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. Szerintem azoknak kell kigyúrt pasi, akik maguk is szeretnek foglalkozni a saját testükkel, és fordítva... egy pasim volt, aki konditerembe járt, ő rengeteget foglalkozott a testével - meg az enyémmel is, és nem jó értelemben, mindig talált valami hibát rajtam. Én szeretem a testem olyannak, amilyen, nem akarok változtatni rajta, és ezért olyan partner való hozzám, aki hasonlóképpen gondolkozik. Persze vannak, akiknek meg mindennél fontosabb, pl. Schobert Norbi - Rubint Réka páros sem véletlenül van együtt...
2013. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!