Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszik a csajoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a csajoknak, ha valaki ki van gyúrva?

Figyelt kérdés

Ha valaki hülyére gyúrja magát, annak nincs gondja a csajozással, de ha átlagos vagy, neadjisten kicsit vékonyabb alkat...


Kérem hanyagoljátok a "ez nem is igaz" jellegű véleményeket, mert igaz. Lényegretörő, épkézláb véleményt, érvet szeretnék hallani róla, hogy miért, mi benne a vonzó, vagy kívánni való, vagy szimpatikus a női "lélek" számára?.



2013. ápr. 24. 22:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
..kinek a pap LAN
2013. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem sem jönnek be a kigyúrt férfiak. Túl mű, az átlagos testalkat a legjobb és kész. Ha valaki túl kövér, akkor mozogjon, oké. A vékony alak viszont nem zavar. De a legvonzóbb akkor is az átlagos. Pici felesleg sem probléma.
2013. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Akármennyire is gagyi pl. egy amerikai pite film, minden, ami benne van nagyon is megfelel a valóságnak. Ugyanúgy akármilyen gagyi is egy ilyen kérdés, baromira igaz, hogy a nők előnyben részesítik az izomzat méretét a legtöbb egyéb tulajdonságnál. Bocsánat, nekem ez a tapasztalatom. A való élet bizonyítíkait lehet kétségbevonni. Akármennyire is idealizálni próbáljátok a helyzetet.
2013. ápr. 24. 23:00
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem a nők, hanem a nők egy bizonyos csoportja, a buta libák főleg. Értelmes nő nem ez alapján fog dönteni, de nyilván ők nem tartoznak a nők közé, mert akkor már ha általánosítgatunk, a férfiaknak csak a viháncoló festett lánykák jönnek be. :)
2013. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

csak nevetni tudok a kommenteken :D a kérdésen meg főleg :D

Tisztázzuk le, hogy attól, mert valaki testépítéssel foglalkozik attól még nem fog megkapni minden nőt....egy test nem elég, hogy minden nőt levegyél a lábáról, ha sikerül az olyan is.....hozzunk fel egy példát van egy bombanő egy istennő fitneszes forma gyönyörű alak szép arc minden ami kell és megszólítod elkezdesz vele beszélgetni és kiderül, hogy buta, eltér a gondolkodásotok, idegesítő, fárasztó.....egyből kiábrándulsz belőle és ott fogod hagyni hiába egy istennő.....na ez van a pasikkal is ha külsőre jó attól még fejben is meg belső értékekben is villantania kell nem elég egy bicepsz meg egy mellizom :) bár csak ilyen könnyű lenne már millió nőm lett volna :D

2013. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nekem pl a picit ducibb, mackósabb pasik az ideálom, szóval ez rám egyáltalán nem igaz!

18L

2013. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Upsz, kimaradt egy "nem" szócska. "A való élet bizonyítíkait NEM lehet kétségbevonni"


Még sok számomra csaknem minden téren szimptikus csaj is előnyben részesíti. Én jó vagyok barátnak, de semmi több...

2013. ápr. 24. 23:10
 18/33 anonim ***** válasza:
67%
Ha megnézed akkor láthatod hogy csak a buta csajoknak jönnek be a kigyúrt pasik meg max a tini lányoknak:) és aki meg azt válaszolta hogy ha kigyúrt 1 pasi akkor tudja hogy jó keményen meg tudja dugni annak azt mondom hogy elötte próbálja ki kigyúrt pasikkaé mert tuti hogy nem volt még olyannal:D a legtöbb gyúrós pasinak fel se áll rendesen:D mert beszednek minden szart nekem van olyan ismerősöm aki 26 éves és már merevedési gondjai vannak mert az is beszedett minden szart és most örülhet hogy fel van fújva viszont a farka meg nem áll rendesen:)
2013. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

A nők szeretik a határozott férfiakat, a súlyzós edzés pedig egy férfias sport.

Az extrém fizikum mögött az esetek 99%-ában koksz áll, kokszhoz pedig eleve a sekélyes barmok nyúlnak, akiknek nem sok baj van az egójukkal. Szóval én megértem hogy a legtöbb nő nem szereti az extrém fizikumot és az ilyen férfiakat. De aki nyámnyila azt meg nem is tekintik férfinak.

Egy normális izomzat viszont egészséget, kitartást és teljesítőképességet sugall - genetikai örökség hogy minkét nem az egészséges egyedeket találja szexuálisan vonzónak.

A koksszal feltuningolt fizikumot a sok nő tudatosan lenézi, mert látják mi áll mögötte. Ugyanakkor sok másik nő genetikai programja pedig egyszerűen beindul tőle :)

2013. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
19-esnél a pont.
2013. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!