Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc az aki piásan minden buliban mással csókolózik, de több nincs köztük?

Figyelt kérdés
Tehát nincs szex és nem lesz párkapcsolat sem belőle.
2013. ápr. 21. 11:58
1 2 3
 21/30 Sertés ***** válasza:
Nem, csak igénytelen és herpeszes. Egy ilyentől még egy puszi se kéne…
2013. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

alkoholista nem ribanc:D

komolyra véve a szót: nem tudom hány éves vagy, de 20 alatt lehetsz tutira.

egyébként amíg csak csók van addig oké, de innen könnyű lecsúszni az egyéjszakás kategóriába. írtad h gátlásos vagy józanul. azt tanácsolnám h próbáld ki h egy ideig nem iszol, mondjuk 1 hónapig. és úgy próbálj meg beszélni fiúkkal bulizás közben. gyűjtsd bátorságot meg önbizalmat józanul.

mert a gátlásosságod miatt gondolom nem beszélsz, részegen pláne nem, csak a karjaikba esel a srácoknak pár feles után.

ez nem jó.

de ha változtatni akarsz akkor sikerülni fog.

az meg h emiatt szűzk*rvának tartanak? kit érdekel?:D ha lesz erőd megváltozni, előbb vagy utóbb elfelejtik a péntek esti hódításaidat:)

és amugyis, mikor csinálj MÉRTÉKKEL baromságokat ha nem tiniként? ez 30 évesen elég gáz lenne már...

szóval sok szerencsét a változtatáshoz.

2013. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
aki a piára is fogja a buliban történteket az a legundoritobb kurrrrrva a világon !!!! ha 1 szer megtörténik is véletlen és utána is megy akk áááá eleve 1 norm csaj nem rug be max 1 szer kiprobálja mijen de a normabak még azt sem
2013. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem,ribanc az nem vagy.De agybancos igen,de az nagyon,irány egy dili dokihoz!
2013. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy te ribanc,de ilyet azért ne csinálj.

Először is egy lánynak nem áll jól,ha részeg.(Egy fiúnak sem de egy lánynak főleg.)

Másodszor ne csókolózz idegenekkel,csak azzal akivel együtt jártok.

2013. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Hidd el én sem úgy mentem oda, hogy na most akkor smárolni fogok. Mégcsak pasizni sem akartam, csak egyszerűen jól érezni magamat. De mindig olyan ismerősökkel sikerül buliba menni akiknek tetszem és persze próbálkoznak főleg ha látják, hogy ittam. De ez nem mentség, tudni kéne nemet mondani!! Ez józanul nagyon megy azzal nincs gond, de piásan viszont a csókra nem tudok. Ha tovább akarna menni akkor arra már megint simán, a tapizás ellen részegen is tiltakozom igy egyéjszakásnak még olyankor sincs esélye.

Kétszer voltam olyan részeg, hogy nem voltam magamnál, elájultam de szerencsére az házibuliban volt a barátaim közt akikben megbizom, hogy senki se erőszakolt meg.

2013. ápr. 21. 16:43
 27/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
24
2013. ápr. 22. 11:41
 29/30 anonim válasza:
0%
lotyesz vagy
2013. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 TKA28 ***** válasza:
manapsag eleg sok ilyen lany van...ertelmes valaszt nem tudnek adni.de szerintem nem helyen valo ez a viselkedes
2013. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!