Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki egy buliban csókolózik egy idegen fiúval?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi ennek a megítélése. Tehát ilyen felállásban: ez nem minden bulin fordul elő, évente max. 1-2-szer. Ez szerintetek már k**vás vagy belefér a buliba?

Természetesen egyedülálló lány. Őszintén :)


2011. máj. 13. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Évente többször is belefér, sőt, havonta egyszer is.
2011. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj szerintem, ha egyik fél sem akar többet ennél. Őszintén nem tudom mi értelme van, talán keresed a legjobban csókolót? :)
2011. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Beleférni belefér, de ha látnék egy nekem tetsző lányt egy buliban hogy egy idegennel tolja az ipart, akkor azért kiábrándulnék. De neked kell érezned hogy neked mi kell vagy mi sok és mi nem ;)
2011. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem fér bele. Lehet, hogy kilógok a sorból, de nekem a csók érzelmi kötődés nélkül színjáték. Nem biztos, hogy curvás, de , hogy könnyelmű, az biztos.


23/F

2011. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem ami eszembe jutott erről, hogy könnyen kapható lány lehet :).Az, hogy valaki csak azért csókolózik egy vadidegennel mert miért ne, eléggé felfoghatatlan :). Egyáltalán miért jó az ha lekapsz egy vadidegent?! Erre senki nem tudott nekem választ adni :)
2011. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát őszintén csak pont ennyi kell(ett), és nem is volt soha semmi más. Csak igazából táncoltunk, és így jött ki. De nem vagyok ez a típus vagy hogy mondjam, ezért elég furcsán érzem magam tőle, hogy mit gondolhatnak az emberek. Igaz, ez tényleg csak ennyi volt. Mindenesetre nem tudom, furcsa utólag.
2011. máj. 13. 11:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát én eleve elkerülöm az ilyen lányokat, akik ilyeneket csinálnak, mert ez a fajta viselkedés azt jelzi, nem vagytok képesek komoly kapcsolat kialakítására, illetve fenntartására.
2011. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oh már írni sem tudok. Ezek szerint akkor nem csak én látom úgy, hogy butaság ez. Én megbántam, nem volt és nem is lesz ebből rendszer. Nekem sem volt jó érzelmek nélkül. Remélem ennyi hiba még belefér az életembe, legalább tanultam belőle.
2011. máj. 13. 11:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenki követ el hibákat =)
2011. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tényleg qrvás dolog.
2011. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!