Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki egy buliban csókolózik egy idegen fiúval?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi ennek a megítélése. Tehát ilyen felállásban: ez nem minden bulin fordul elő, évente max. 1-2-szer. Ez szerintetek már k**vás vagy belefér a buliba?

Természetesen egyedülálló lány. Őszintén :)


2011. máj. 13. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze ha szorakozik az ember és még hozzá talán egy kicsit részeg, nem baj ha most valakivel táncoltál és egy kis "feszültség" keletkezett köztetek és így elkezdtetek csókolózni.

Mindenkinek volt ilyen, és nem baj, nem mintha lefeküdtél vele.


De aztán persze, ez egy vagy pár lépésel a "egy-éjszakai-kalandtól" van, hogy mondjam ezt, mindenkivel megtörténik de kicsit kell próbálni uralkodni saját magán, mint te is mondod most hogy utolag nem jó érzés.


Ès hát, mint ahogy mondom normális dolog, de ha mint valaki mondta tetszik nekem egy lány, és együtt bulizunk és látom hogy valakivel spárolog, legyen az ismeretlen vagy nem ismeretlen, akkor kicsit rossz nézni, és nem tetszik.

2011. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Öszintén, azt hogy tudsz élni.Én is kaptam volna le csajokat a bulikban, de túl gátlásos voltam. Nem egy olyan dolog lett volna, amit bánnák.Ahogy érzed, mások úgyis rádmondják hogy ribi vagy, de kit érdekel...úgyis azért vagy ribi lényegében mások szemében, mert nem vele smárolsz.
2011. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem számít ki mit gondol rólad, csináld úgy, hogy jól érezd magad.
2011. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ez természettől függ hogy milyen az illető és elég ciki hogy egy vadideggent csak úgy megcsókol
2011. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rekettyés László ***** válasza:
..hogy egy ribanc.
2011. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismerős szituáció... Én sem vagyok ri*banc 17 évesen még nem volt barátom ritkán járok bulizni. (Lehet ez a baj. Hogy VÉGRE elszabadultam xD) először voltam szórakozóhelyen nemrég és összegabalyodtam egy sráccal (csak csók). De szerintem nem gáz nem lesz belőle rendszer csinálva xD És amúgy a fiúval is felvettem a kapcsolatot és jól elvagyunk tehát nem csak úgy egy estére
2011. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!