Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc az aki piásan minden buliban mással csókolózik, de több nincs köztük?

Figyelt kérdés
Tehát nincs szex és nem lesz párkapcsolat sem belőle.
2013. ápr. 21. 11:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ja ezeket hívják szűzk*rváknak
2013. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Józanul nagyon félénk, gátlásos vagyok és a pia változtat át. Belőlem ezt hozza ki. Másnap meg verem a falba a fejem, nagyon megbánom mindig. Már egy párkapcsolatom is ráment, ott se birtam leállitani magam :(
2013. ápr. 21. 12:12
 13/30 anonim ***** válasza:
Akkor minek iszol? :D Felismerted a problémát, raj, akkor kezdd el kezelni is :)
2013. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Bixtos,hogy nem.Az en velemenyem az:Te a csok alapjan probalod megtalalni a hozzad illot.
2013. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem határeset, nálunk egészen "elfogadott", mert nagyjából minden második csaj ilyen.
2013. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Egy pszichológus ki tudná deríteni miért csinálom ezt? Főleg mert én vallásos is vagyok és mindig elítéltem az ilyen viselkedést.
2013. ápr. 21. 12:34
 17/30 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyen vagy. :) Kihipnotizálni nem fogja tudni belőled, csak hát öhm igen, te pl. ENFP személyiségtípus vagy. [link] Csekkolhatod itt, ismerd meg jobban magad. De ha valamit meggyőződésből nem akarsz csinálni ne csináld, azt ennyi. :)
2013. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ha nem szop la, akkor nem.
2013. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem azért csináltam, hogy elismerjék a csóktudásom az biztos. Ennyi gyakorlás után az már szerintem tökéletes is de nem izgat. Önértékelési problémát se nagyon gondolok mert amúgy jóban vagyok magammal, esetleg valami más tipp?

Ne tipizáljon engem a pszichodoki, hanem mondja meg mi okozza és mit tegyek ellene :)

2013. ápr. 21. 13:03
 20/30 A kérdező kommentje:
A link sajnos nem jó, de google a barátom :)
2013. ápr. 21. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!