Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy nő csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő csókolózik egy pasival akkor az mindenképpen erősen vonzódik ahhoz a pasihoz, vagy pedig lehet ez olyan neki, mint pl. egy kézfogás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez a kérdés ugye nem komoly? vagy igen furcsán fogsz kezet másokkal..
2013. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Mindenképpen erős érzelmet jelent a csókolózás, vagy pedig vannak olyan nők, akik anélkül is tudnak csókolózni?
2013. ápr. 17. 09:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, általában erős vonzódást jelent, de volt már nálam olyanra példa, hogy különösebben nem is tetszett a srác meg semmi, csak így alakult.

Van néhány olyan barátnőm, akik szinte minden nap mással csókolóznak, nekik pl tényleg annyit jelenthet, mint egy kézfogás.

21L

2013. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja és azt még kihagytam, hogy oké, hogy lehet erős vonzalom nélkül is csókolózni, na de az olyan is... semmi szenvedély nem érződik rajta, szóval észre lehet venni szerintem.
2013. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"Ha egy Novel csokolozol, akkor felig mar a Tied..."
2013. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik hozzá erősen, esetemben a pia hatása volt egy buliban idegennel smárolni. Józanul ránéztem majdnem elhánytam magam..
2013. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a bizonyos nő aki miatt ezt kérdeztem ráadásul messziről jött hozzám Pestre, hogy találkozzon velem.Ő Gödöllőn lakik. Úgy éreztem én is, hogy vonzódik hozzám míg sajnos egy hete, hogy szakított velem.
2013. ápr. 17. 09:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy csók és más semmi, a vágyam csak ennyi / És csendben elmenni tovább.

http://www.youtube.com/watch?v=87Iov1lpov0

2013. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajna nem mindenképpen a férfi iránt érzett vonzalom miatt tudnak a nők oly szenvedélyesen csókolózni! Jómagam rájöttem, hogy vannak nők akik a bankszámlám miatt bármire képesek lennének, és meglepő, hogy mikre képesek a siker érdekében. Persze nem ez a jellemző, de előfordult már velem nem egyszer.
2013. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem mondhatom azt,hogy volna-e érdekében egy nőnek is velem párkapcsolatba lépnie, mert ugyanis elég csóró vagyok. Viszont nem vagyok csúnya...
2013. ápr. 17. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!