Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre észrevegye magát és lépjen is?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve ismerem a srácot.. sőt már hamarabb is tetszett.. léptem.. felvettem msn-re, tök jókat dumáltunk.. aztán már köszönő viszonyba lettünk meg nagyon sokat szemezgettünk.. egyértelmű jelét adta, hogy nem vagyok közömbös a számára és én is kimutattam a dolgot, de nem jutunk tovább a következő szintre.. nem tudom, félne tőlem vagy ááá.. légyszi segítsetek...
2009. szept. 24. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
légy határozott, azt ő is értékeli, hívd el akárhova is .....
2009. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen félénk!:)

Menj oda hozzá, beszélgessetek ugyanúgy mint msnen..;)

Aztán majd alakulnak a dolgok..lehet, hogy neked kell lépned először, ha pedig ő is lép utánad akkor már sínen vagytok.:) Sok sikert!

Ui.: a pasik nagyon szeretik ha bókolnak nekik:)

2009. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írd azt neki, h most megy egy tuti film a moziban...és szeretnéd ha elmenne veled megnézni...Esetleg az is tuti ötlet (nekem bejött ;) ) h vettem két jegyet az egyik filmre, és azt mondtam a srácnak h a barátnőm jött volna velem de lemondta vmiért...és most itt van a két jegy és nincsen aki eljönne velem...erre kapcsolt...és már 4 éve együttvagyunk :)
2009. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én már egyszer megpróbáltam.... de nem nagyon reagált...utána kicsit úgy tűnt mintha le akarna rázni.. aztán minden olyan volt mint előtte..kivéve azt a kis tényezőt, hogy azóta nem beszéltünk...:S

csak bámul mostanában is ..néha rám köszön meg előttem flörtöl más lányokkal:/

és már nem tudom eldönteni, hogy mit akar...:S

2009. szept. 24. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Klasszikus ismerkedés, közös programokkal. Közben alkalomadtán szükséged lehet masszázsra, mert begörcsöl a lábad, megfájdul a nyakad.. Személyes kapcsolat a lényeg: egyrészt megismered jobban, másrészt csak így lehet közel kerülni egymáshoz.
2009. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy kezdem azt hinni, hogy én vettem le rosszul a jeleket...(sokszor nézett, mosolygott, ha én köszöntem előre vmiért akkor rögtön felém fordult többször köszönt vidáman és még utána is nézett(más látta:D),ja meg egyszer odajött hozzám meg a barátaimhoz "pénzt kérni" és tiszta zavarba volt ahogy persze én is... bnőm tartotta életbe a beszélgetést mert mi ketten áááá nagyon durván zavarba voltunk és a barátai meg közbe kinevették..gondolom azért, h így zavarba jött vagy nemtom)...

de ennyire csak nem lehetek béna.. ezek már igazán arra utaltak, hogy tetszek neki.. akkor miért nem bír lépni és most miért jó az neki h "féltékennyé akar tenni" már ha azt akarja... igazán észrevehetné, hogy ezzel csak azt éri el, hogy még annyira se fogunk beszélni.. a múltkor is csak azért írtam rá, hogy informatika tétleket kérjek tőle és am tök aranyos volt ideadta azonnal....persze neten keresztül:/

ja meg év elején mikor annyira furcsán viselkedett én is elkezdtem kicsit kerülni meg minden.. egyszer a városba jött velem szembe a havejaival és nagy sóhajtás közepette kikerültem őket.. másnap rögtön rámköszönt... addig meg semmi... lehet észbekapott, hgoy mivan , de nem tom igazából

én már semmit se tudok


remélem nem írtam annyira érthetetlenül a dolgokat

nagyon szeretném ha vki segítene... van egy blogom ott minden le van írva

ha vki tényleg szeretne segíteni akkor szívesen belinkelem a blogot

előre is köszi

2009. okt. 27. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni..ezen minden csaj átesik..hogy a pasik először úgy viselkednek,hogy igen ők is akarják ..aztán fordul a kocka ez általában azt jelenti,hogy beparáznak..tégy úgy mintha nem foglalkoznál vele(ez már ahogy olvastam egyszer bejött)Nézz rajta keresztül..ha bejösz neki úgyis megkérdi,hogy most mi van..ha pedig nem jössz be neki akkor keress másik beszélgetőpartnert.
2009. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!