Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hívjam el őt? Várjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hívjam el őt? Várjam, hogy ő lépjen? Mi legyen? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval,van egy srác.Nagyon bejön.Rég nem találkoztunk, de szoktunk néha írni egymásnak.Szerintem érdeklem valamennyire...még régebb volt már köztünk ezaz, de a mostani szitu nagyonnem úgynéz ki mintha alakulóban lenne akármi is.Szükségem van rá,akarom látni.Ez lehet ha nyálasan hangzik most ,de nem szoktak általában az emberek ekkora hatással lenni rám.ő más...nem kezdi a csajozós dumákat,nem fűzöget.én hívjam el valahova?vagy utaljak?és hogy?ennyire még senkire sem érdekelt soha!ja a másik dolog, hogy nemnagyon tudom, hogy van e barátnője most, de ezt nem kérdezhetem meg így.
2011. szept. 30. 19:45
 1/3 life is beautiful ***** válasza:
100%

:D dejó lenne ha az a csaj lennél akire gondolok ,mer kb így érzek én is csak csávóbol vagyok

18f

2011. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdhetnétek barátsággal, hogy felelevenüljenek a régi dolgok... Aztán akkor megkérdezhetnéd már, hogy van-e barátnője, stb... Attól függ, milyen kapcsolatot akarsz vele, ilyen romantikás randizgatósat, vagy egy haverságból átalakult szerelem is megfelel-e?:)
2011. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az mindegy lenne, csak tudjam, hogy valami alakul s hogy vele vagyok.már az első perctől olyan közvetlen voltam vele, ami amugy nem szokásom de olyan közelinek éreztem.
2011. szept. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!