Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így oké, vagy nem? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így oké, vagy nem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szisaztok!:)

Az van, hogy pontosan március elsején találkoztam egy fiúval, és olyan pillanatban volt részem, mint amilyenben még soha.. Az a sztori, hogy ültünk egy kávézóban, amikor megjelentek az ajtóban, és valahogy rögtön az volt a gondolatom, hogy "csak nee legyen barátnője.." és valahogy úgy éreztem, hogy köztünk még lesz valami egyszer.. Na most, az tötrtént, hogy ezután ittunk egykét sört, és oldottabb lett a hangulat, és elkezdtünk üvegezni, és az lett a vége, hogy smároltunk a sráccal (ez volt a feladat, mert másoknak is feltűnt,hogy milyen jól kijövünk:D) Aztán ezután minden nap bezséltünk, találkoztunk sokat, mikor először találkoztunk nem smároltunk még, de utána már mindig, amikor találkoztunk.. és így nem mondtuk ki sose, hogy most mi mikortól járunk.. de a kérdésem az, hogy ez így oké, nem? :D

Nem gáz, hogy így jöttem össze vele? :))



2013. ápr. 18. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ok, legyetek boldogok :)
2013. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jo story :) sokaig!
2013. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
nekünk első találkozáskor csók,második semmi,utána 6hónap dumálás fészen,így harmadik találkozás az ágyban végződött,azóta is együtt vagyunk(lassan másfél év),úgyhogy szerintem nem gáz
2013. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az időpont számít, de ha ennyire zavar, jelöljetek ki egy napot évfordulónak kb. abból az időszakból, és meg van oldva. :)
2013. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így tök okés,sokáig:)
2013. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!