Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a barátnőtök mással van?

Figyelt kérdés

Mit csinálnátok hogy ha kiderülne hogy a barátnőtök mással lenne. Amíg én kollégiumban voltam barátnőm otthon elment egy számomra idegen sráccal egy bevásárlóközpontba. Aki mellesleg tetszett neki, de a fiú hibájából nem lett semmi komoly.

Én 18F ő 21L


2009. szept. 23. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eddig elég primitív válaszokat kaptál!

Először is beszélgess vele, hogy valóban így volt-e... tudod lehet, hogy a jóindulatú barátnője szeretne csak bekavarni valamiért! Nem is értem, ha az ő barátnője, akkor miért is ilyen lelkes, hogy egy bevásárlóközpontba való elmenést miért mesél el rögtön?! Másrészt ez nem is jelent semmit, hiszen nem történt semmi! Egyátalán nem lehetsz biztos benne, hogy tetszik neki ez a fiú. Beszélj vele!

2009. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsó válaszolónak! Nekem is akart már így barátnőm kavarni a kapcsolatomban,de hálistennek a barátom nem hitt neki.

Ha viszont igaz,gondolkozz el,hogy miért következett ez be. Mert az esetek többségében akkor menekülnek máshoz a felek,ha valami hiányzik a kapcsolatból..ha valami már nem ugyanaz.. Beszéljétek meg,mi a baj! Sok sikert.

2009. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!