Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a barátnőtök mással van?

Figyelt kérdés

Mit csinálnátok hogy ha kiderülne hogy a barátnőtök mással lenne. Amíg én kollégiumban voltam barátnőm otthon elment egy számomra idegen sráccal egy bevásárlóközpontba. Aki mellesleg tetszett neki, de a fiú hibájából nem lett semmi komoly.

Én 18F ő 21L


2009. szept. 23. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy mit akar attól a fiútól?

Tetszik neki?

2009. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

szó nélkül otthagynám

19/F

2009. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen tetszik neki...A barátnője mondta nekem ezeket, mert ugy gondolta hogy ez nem szép dolog.

És barátnőm szomorú is volt hogy nem jött neki össze

2009. szept. 23. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Csináld te is ezt. Jobban belegondol majd, hogy nem vagy olyan magától értetődő.
2009. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Küldeném haza, vagy a pasihoz...aztán többet ne jelentkezzen nálam.

Szerintem te is tedd ezt. Adtál rá okot, hogy ezt tegye? Ha te hűséges vagy, ő is legyen az, ha őszinte vagy, akkor ő is.

2009. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha eccer felmerül egy ilyen egy kapcsolatban, azt már csak húzni halasztani lehet, de belátható időn belül vége lesz, ha fájna is de dobnám...
2009. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
b*szd ki.
2009. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tedd te is ezt vele.. meny el egy csajjal valahova. v pedig szó nélkül hagyd el.
2009. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elküldeném a francba, de előtte még jól le is osztanám, had tudja meg az ilyen, hogy hanyas a kabát...
2009. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék azon, hogy mit rontottunk el mindketten a kapcsolatunkban és ha úgy látnám, hogy képtelenek vagyunk humánus megoldást találni a problémára, akkor elválnék a páromtól.
2009. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!