Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök horkol?

Figyelt kérdés
Néha igen, néha nem, és nem hangosan, de egy lánynál szerintem kiábrándító.. Nemtudom mit tegyek ellene, eddig egyszer aludtam a barátommal, dehát az se volt alvás, alig mertem elszunyálni.. Mitlehetne ezellen tenni? Jah és 16 éves vagyok, szóval nemértem, hogy mitől lehet.
2010. aug. 13. 00:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

fujd ki a taknyos orrod.

aztán nem fogsz horkolni

2010. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Senki sem lehet tökéletes :) Lehet, hogy kinövöd, de az is lehet, hogy a barátodnak bejön, ha a vállán szuszogsz éjszakánként.
2010. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem derül ki mert nem hallgatózok miközben alszik:D

20f

2010. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj.
2010. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is horkolok, és nem zavar senkit. Sokat járok társaságba, táborokba, egyetemi élet, elég sok barátom volt már stb. Nem volt gondom soha belőle, a pasijaim sem rosszallóan mondták soha. 2o,l
2010. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jol fekszel. Biztos a hatadon alszol. Ha meg nem, akkor a 3. mandulad ellenoriztesd le.
2010. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is horkol, igaz csak akkor, amikor náthás. De akkor jó hangosan. Igaz, hogy kicsit zavar, de egyáltalán nem kiábrándító. Nem csinálok belőle túl nagy ügyet, hiszen nem tehet róla. 26/F
2010. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy pár vagytok, sztem teljesen mindegy, hogy pasi vagy vgy lány. Én legalább is így gondolom,az én véleményem:A párommal, ha nem is sokat tudunk együtt aludni, de én is szoktam horkolni. Nem olyan hngosan nem is zavaró, inkább csak kisebb horkanások szuszogások stb. Reggel nekem is mondta, h horkoltam, de viccként fogta fel, semmi rossz nem volt benne. Ha a párodat majd zavarja akkor elmondja. Elvégre azért vagytok együtt, mert szereted s ő is szeret :) Ez legyen a legkisebb probléma ha valamelyik fél horkol.Ha majd annyira zavaró akkor elmondja, s közösen kitaláltok vmit. pl háton alvás, vagy ha nagyon horkolsz picit meglökdös s akkor abbahagyod, vagy akár vannak ezek az orrtapaszok ha a későbbiekben erre kerülne sor. Én úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatban van/lesz ennél nagyobb probléma is amit meg kell majd oldanotok. Fogd fel egy újabb kihívásként, hogy ezt is meg kell oldani, ha netán meg kell. Lehet, hogy Őt nem is fogja zavarni ;) Sok sikert!:)

2010. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Agyon bsznám egy lapáttal.

Szerinted?

Semmit..

2010. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
minden eggyes alkalommal amikor horkol fosd pofán igy tudatalatt is belerögződik hogy nemszabad horkolni :D
2010. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!