Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök horkol?

Figyelt kérdés
Néha igen, néha nem, és nem hangosan, de egy lánynál szerintem kiábrándító.. Nemtudom mit tegyek ellene, eddig egyszer aludtam a barátommal, dehát az se volt alvás, alig mertem elszunyálni.. Mitlehetne ezellen tenni? Jah és 16 éves vagyok, szóval nemértem, hogy mitől lehet.
2010. aug. 13. 00:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%
szarj a mellkasára és verd el strandpapucsal: )
2010. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D

Orrmandulám volt eddig kivéve. Háton amúgy nemszoktam gyakran aludni, és úgyis. Na mindegy, majd lesz valahogy:) csak igazából táborokba se nagyon szeretek emiatt elmenni.


Jah és saját magam nem "fosom pofán" ha megbocsájtasz.

2010. aug. 13. 01:23
 13/18 A kérdező kommentje:

Tudom én azt magamtól is, majd szülök vagy 8 kölyköt tavaszra, mindegyik mástól lesz :s de legalább követelhetek tartásdíjat.

Amúgy emberek, neunatkozzatok már ennyire így estefele-.-

2010. aug. 13. 01:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Hali!

Hát, engem hogyha mondjuk nagyon zavarna, az oldalára fordítanám. De ne aggódj már emiatt. Semmi gáz!

2010. aug. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nőjjél fel!valósziínűleg a te felfogásod szerint a lányok nem is finganak,mi????! XD
2010. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. Én szeretem a babám horkolását hallgatni.
2010. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 cuii válasza:

attól függ :D ha a szomszéd is felébred, azzal gond van, de ha csak relatíve halkan, azzal nincs gond. Főleg ha a fiú már alszik, akkor meg nem fog rá felébredni.

F/20

2010. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most mindenki hülye...mert ő horkol és nem a barátja hülyénvolt kiirva a kérdés igy mindenki félreértette :D
2010. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!