Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megalázó egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megalázó egy volt feleségnek, ha a volt férje a cukrászdájában randizik a menyasszonyával, miközben őt becsapta és kibobta az, akiért elhagyta a férjét?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 19:43
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Így belegondolva ez nem jó ötlet... Talán ha a kis ideiglenes szeremével mennék üzleti tárgyalásra...
2013. ápr. 12. 20:24
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát én röhögőgörcsöt kapnék, ez annyira átlátszó, hogy szándékosan akarja bosszantani, hogy már szánalmas.:)

Aki tényleg boldog az éli az életét, eszébe nem jut sem bosszút állni, sem ilyen ovis szintű hülyeség.

Ha meg már abba fektet energiát, hogy engem bosszantson...nos no comment :)

Szóval szerintem 5 éves színvonalú és magatokat teszitek vele nevetségessé.

2013. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Még mindig érzek iránta valamit, ez tény, ahogy ő is irántam, de ezt már nem lehet jóvá tenni. A kicsinyes bosszú viszont örömet okoz és csak ez számít, a boldogságra kell gondolnom, nem szomorkodni, hogy jajj, elhagytak!
2013. ápr. 12. 20:31
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

azt még megértem h jól esne eldicsekedni előtte h van valakid. Igaz ez is gyerekes, de valljuk be, ki nem büszke ha végre megatlálta őt is a szerelem, miután kidobták. De ha már ismeri, tud róla akkor minek mész oda dicsekedni? H képzelted a szitut, h ott ültök és direkt látványosan szeretitek egymást? Ez szánalmas...meg sem merném enni amit kihoz a pincér :D Szóval ha véletlen összefuttok és büszke vagy az új nődre az ok, de h szánt szándékkal az ő cukrászdájába menni? Szerinted nem is sejtené h mi járatban vagy ott? :D

Szóval foglalkozz a kapcsolatoddal és ne azzal h mivel bizonygasd be az exednek h hű de nagyon túl léptél rajta

2013. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Így belegondolva ez nem jó ötlet... Talán ha a kis ideiglenes szeremével mennék üzleti tárgyalásra...


22-es vagyok.Hát ne haragudj, de biztos, hogy volt feleségről meg ilyenekről van szó és nem egy 12 éves srác/csaj vagy?:) Komolyan felmerült bennem.

Ha igen akkor nem gond, majd felnősz, ha tényleg igaz amit írtál...akkor bajok vannak veled is meg a menyasszonyoddal is.Fejben és nem kicsik...:)


Egy "boldog", "felnőtt" ember még azon gondolkodik, hogy miután kitaláltak a párjával egy ovis szintű "bosszút" kikéri az emberek véleményét gyk-n, és a sok lehúzó válasz után beírja, h "aha, lehet tényleg nem jó ötlet..." és már azon gondolkozik, h akkor mivel bosszantsa az exet....egy vicc az egész, nem csoda, ha félrek.rt az asszony, akár bejött neki a kapcsolat akár nem:)

2013. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Te most magaddal beszélgetsz?
2013. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de szerintem te egy nő vagy, méghozzá az ex feleség, és így akarod, hogy mindenki a férjedet szidalmazza..
2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

"Még mindig érzek iránta valamit, ez tény, ahogy ő is irántam, de ezt már nem lehet jóvá tenni."


Tapasztalatból mondom, mert a volt párommal mi is úgy mentünk szét, hogy még éreztünk egymás iránt: ilyenkor minden kis bosszú, minden amit a másikkal kapcsolatban teszünk, amikor találkozunk, amikor kapcsolatba kerülünk, még ha ilyen indokból is, az kétélű fegyver. Semmit nem javít a helyzeten, nem visz előre, csak hátráltatja azt, hogy túl legyünk egymáson.

Ilyenkor a legjobb megoldás, ha teljesen megpróbáljuk a másikat kizárni és nem kerülgetjük. Bosszúból sem.


Egyébként elég érdekes ez, hogy úgy van menyasszonyod, hogy még érzel valamit az ex iránt.

2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Vicces feltételezés 27-es.
2013. ápr. 12. 20:38
 30/52 A kérdező kommentje:
A menyasszonyom iránt nyiván többet érzek. Több bennünk a közös, még a hülyeségeink is hasonlóak.
2013. ápr. 12. 20:42
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!