Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megalázó egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megalázó egy volt feleségnek, ha a volt férje a cukrászdájában randizik a menyasszonyával, miközben őt becsapta és kibobta az, akiért elhagyta a férjét?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 19:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
95%
Exfeleségként mondom, hogy ez szánalmas. Amúgy meg ne felejtsd el, hogy könnyen fordulhat a kocka, nálunk is kezdetben én voltam a sz.pórolleren, a volt férjemnek ott volt a cicuka akivel nagy volt a szerelem, nekem meg maradt a gyerek, a rohanás, cipekedés, az egyedül megbirkózás a férfi feladatokkal a női mellett. Másfél év után (és azóta is) meg én vagyok a boldog, stabil párkapcsolatban élő, neki meg maradt a veszekedés a cicukával, akivel kiderült, hogy nem is annyira szép és jó az élet. Próbált visszajönni is, de kiröhögtem.
2013. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem egyébként, egyáltalán mi lenne ebben a volt feleségnek megalázó?
2013. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Te is megcsaltad a férjed, mert jött egy gazdagabb kan, 11-es?
2013. ápr. 12. 20:04
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Arra alapszik a kapcsolatod, hogy dicsekszel? Mármint képes vagy még a nagy napon is az exedre gondolni? Te is szép ember vagy...
2013. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de akkor is szánalmas és gyerekes az ötlet, és lehet, hogy csak kiröhög vagy szerencsétlennek tart, ha ott fogtok az orra előtt enyelegni.

És igaza van annak, aki írta, hogy te nem vagy boldog, mert akkor let.jnád, hogy a feleséged mit gondol, élnéd a boldog életed és örülnél, hogy továbbléptél és tényleg egy szerető társra találtál.

2013. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem, hogy miért kéne a volt feleségnek és a leendő újnak jóban lenniök? Mi közük egymáshoz? Ha én lennék a volt feleség, akkor azt gondolnám, hogy ez a szánalmas barom, meg a új lyuka azt hiszik, hogy ez nekem rosszul esik, pedig azért hagytam el a férjem, mert nekem már nem kellett, mert jobbat találtam, így tőlem azt csinál és azzal, amit akar.

Inkább az esne rosszul, ha az jönne be a cukiba, aki miatt elhagytam a férjem és mutogatná az új nőjét. De hogy a volt férj bejön és majomkodik, hát az marhára nem izgatna, mivel nem véletlenül kerestem másikat, nem vágyok vissza a régi sz*r kapcsolatba.

2013. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Nem kéne jóban lenniük, de gyűlölik egymást, mert barátnők voltak és az exem épp vissza akarta könyörögni magát, amikor mi egymásba szerettük. Azóta próbálnak ott keresztbe tenni a másiknak, ahol tudnak, így jött ez az ötlet is.
2013. ápr. 12. 20:13
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy cukrászda tulajdonosnak jobb dolga is van, mint a volt férjének adagolni gombóconként a fagyit. Gondolom alkalmazottjai vannak. Nem veletek fog foglalkozni, bármennyire is szeretnétek. (Személyes tapasztalat, van cukrászda tulajdonos ismerősöm, egy nap max. egyszer szalad be papírokért, amúgy neki ott semmi dolga, arra van az alkalmazott.) Számomra egyébként nem lenne megalázó. Sőt, kifejezetten örülnék, hogy azért jönnek oda, hogy az orrom alá dörgöljék a boldogságukat, közben pedig a fogyasztásuk az én pénztárcámat vastagítaná. Ha gondolják, jöjjenek minden nap turbékolni! :)
2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem feleség és férj szavak lennének a kérdésben hanem a barát/barátnő, akkor azt hinném, hogy egy 13 éves nyafog. Nevetségesek vagytok mind a hárman. Ez az ötlet meg egy hülyeség, de csináljátok, ha annyira élvezitek.
2013. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez kicsinyes bosszú, gyerekes...


ha túl lennél a feleségeden, akkor eszedbe sem jutna ilyen , hanem nem érdekelne mi van vele...

(ez csak az én véleményem)

2013. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!