Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek, hogy elveszítettem.

Figyelt kérdés

A barátommal csak 2 hetente tudunk találkozni. Most sajnos nem jött össze családi dolog miatt. Még nem ismerik a szüleim. Nemrég óta vagyunk együtt. Pár hónapja. Ezt a bemutatást nem szeretném elkapkodni. Szóval, múlt hétvégén beszéltem vele utoljára. Még váltottunk levelet is. De azóta semmi. Nagyon szeretem és hiányzik is. Azt, hogy hiányzik tudja, de szerintem azt is, hogy szeretem. Nem tudom ő mit is érez irántam. Mikor együtt vagyunk nagyon is figyelmes és törődöm. Azokon a napokon mikor nem találkozunk levelezünk. Nem érzem úgy, hogy valamit rosszul tettem volna. Ez miatt már nem tudok aludni.


Válaszokat előre is köszi.


2009. szept. 23. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:

ha családi okok miatt nemtudtatok talizni, akkor nemlehet h mostis a családi okkal van elfoglalva és azért nemtud írni?

amúgy sztem nem a világ vége, ha 3 napja nemír levelet. majd boztos ír és megírja h mivolt a probléma

2009. szept. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az ő részéről volt családik ok miatti nem találkozás. Az én részemről.(csaj vagyok) Akkor sem a "világ vége" ha minden nap váltunk levelet?Amiből tudjuk, hogy jól van a másik? Tudom most lesz olyan aki az sms-t is írja. Váltunk azt is, de nem olyan sűrűn. Abban csak az épp aktuális helyzetet lehet leírni.
2009. szept. 23. 05:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek és szerintem teljesen normálisak az érzéseid. Aki őrülten szerelmes az minden esetben defektes, és bizony sokmindent beképzel. Talán azért, mert úgy érzi ezt a tökéletességet élvezni pont neki - hihetetlen. És mivel ragaszkodunk a saját lelki egyensúlyunkhoz, amit a másiktól kapunk, rettegünk attól, hogy ezt elveszíthetjük. Nincs ezzel semmi baj, csak nem szabad ezzel nyaggatni a másikat. Ha ő is ezt érzi, akkor idegesítheti, ha úgy érzi nem bízunk benne. Vagy talán ad egy okot arra, hogy bennünk is elkezdjen kételkedni.Csak hajrá!Legyél egy év múlva is ilyen "halálosan" szerelmes!
2009. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nyaggatom az én kételyeimmel. Sosem voltam az. Inkább magamban örlödöm. Tudom nem minden esetben jó, de volt olyan, hogy elmondtam mi nyumasztott és akkor is én maradtam a sz@rban.
2009. szept. 23. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
milenne ha fognád a telefonodat és felhívnád, hogy mi újság vele????
2009. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13:04 igazad van.

Akkor úgyis kiderül minden. Én sem szeretem, ha egy nő számonkéri rajtam, h miért nem hívtam holott ő még egyszersem keresett. Ami a legfontosabb, h tudni fogod hogy álltok. Fel a fejjel! :)

2009. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha arról van szó sose sajnáltam a pénzt arra, hogy valakit felhívjak. Felszoktam hívni. Késő este már nem zavarok.
2009. szept. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!