Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen estél teherbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen estél teherbe? Korai manapság 24-25 évesen szülni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hál'istennek még nem estem teherbe és nem is akarok. Egyébként kit érdekel? Mindenki akkor szül amikor akar, nehogy már más véleménye döntsön. Ismerek velem egykorú csajt, aki kétgyermekes családanya. Az ő dolga. 22l
2013. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért is van ennyire népességcsökkenés az országban,mert mindenki (szinte) későn akar szülni.Aztán már soknak össze se jön.

Én pasi vagyok,és ha úgy alakulna,simán csinálnék egy 20 körüli nőnek gyereket,ha úgy állunk egymáshoz.

Csak sokan rá fogják,hogy anyagiak,meg oktatottság meg ilyenek.De érdekes,a sok szegény ember is fel tudta nevelni a gyerekét/gyerekeit.

Szóval szerintem nem.A többség szerint igen.

De régebben a többség azt gondolta,a föld lapos,és ha a végére érsz,le esel a nagy semmibe...

2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én 22 évesen már szeretnék ... úgy vagyok vele ..

sok gyereket szeretnék és nem túl későn akarom elkezdeni.

2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban ideális!
2013. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem korai. Az embernek 25 éves korára ritkán van meg az a háttér ami egy gyerek vállaláshoz szükséges.


24/F

2013. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 24 évesen szültem :)
2013. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan a biztos hátteretek, akkor a 20-as években a legideálisabb szülni. A szervezeted akkor van a toppon és akkor a legnagyobb az esélyed, hogy egészséges lesz a baba. Csak legyetek benne biztos, hogy készenálltok rá és ne ő igya meg a levét, hogyha rájöttök, hogy valami kimaradt az életetekből.
2013. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
2-esnek nagyon igaza van. Mindenki húzza, vonja, karriert épít + szórakozik, bulizik 30+ éves koráig. A cigók meg túlszaporodnak bennünket, mert ott már a 13-14 évesen vemhesek és jönnek purdék futószalagon, mert meg kell nekik is élni valamiből. Aztán megy a sírás, hogy az ország meg megy a süllyesztőbe.
2013. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!