Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges manapság...

Hogyan lehetséges manapság véletlenül teherbe esni?

Figyelt kérdés

Még ma is minden harmadik-negyedik terhesség végződik abortusszal, itt is tele van kétségbeesett kérdésekkel, hogy "lehet, hogy terhes vagyok?" és én ezt tényleg nem értem. Ennyiszer szakad ki az óvszer? Vagy felnőtt embereknek tényleg nem jut eszükbe, hogy védekezni kell?


Főleg olyanok válaszát várom, akik voltak ilyen helyzetben. Hogy történt? És mi lett a vége?


2009. dec. 11. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Gyógyszer mellett (helyesen szedett) is teherbe lehet esni véletlenül. Felborul a hormonháztartás és ennyi is elég hozzá, és ezt észre se lehet venni.
2009. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sokan megszakításosan csinálják...no comment
2009. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
én a kisfiamat véletlenkének nevezném. a kislányom keresztelője után édesanyámék elvitték a lányomat hozzájuk pár napra. régen voltunk gyerek nélkül, elmentünk szórakozni, kicsit be is csíptünk, aztán mikor hazaértünk szeretkeztünk végre egy jót, nem kellett csöndben lenni, figyelni arra, h mikor sír fel a gyerek. elszabadultak az indulatok és igazából egészen az első tünetekig el sem gondolkodtam ezen. visszaszámoltam ekkor és kiderült, h akörül lehetett a peteérés. kétségbe voltam esve, hiszen másfél éves volt a lányom, még nem készültem fel egy másik babára. 2 napig a teszt után nem mertem elárulni. de nem bántuk meg. igazi kis vasgyúró fiam van.
2009. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Elkapja őket a hév, nincs náluk gumi... Majd időben kihúzza.. Első szexnél nem lehet teherbe esni... Azt hallottam, hogy mensi után két hétig nem lehet teherbe esni... Én meg azt hallottam, hogy mensi előtt és utén 5 napig biztonságos... Antibiotikumot szedtem a tabletta mellett... Kimaradt egy szem, de azt hittem, hogy ha már 8 hónapja szedem, akkor biztosan kitart a hatása... Más is hüvelytabit használ már évek óta, mégse esik teherbe... Úgy tudtam, szoptatás mellett nem lehetek terhes... Egy hete szeretkeztünk, hogy hívják azt a tablettát, amit csak beveszek, és nem leszek terhes... Esemény utánit vettem be, de másnap megint "baleset" történt, azt hittem, arra is hat a tabi...


Magyarán: a lányok/nők nagy része nem tudja, hogyan működnek a belső nemi szerveik, hogyan alakul a ciklusuk, hogy fogan meg a baba, hogyan működnek a fogamzásgátló módszerek, hogyan lehet őket helyesen használni, és túl sokat kockáztatnak. A fiúk/férfiak meg még annyit se tudnak, mint a nők, de ők nem kockáztatnak annyit, mert kevesebb a vesztenivalójuk.

2009. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk kiszakadt a gumi és a párom nem mert szólni na ebből lett a lányom.Szegény azt hitte h ettől nem eshetek teherbe.És 1 hét múlva árulta el.Még jó h nem akkor amikor vakarom a fejem a teszt fölött hogy hogy a fenébe is...?Biztos eszembe jutott volna a szent lélek.:)Sajnos viszont az elözö páromtól úgy estem teherbe h pont tabi váltáson voltam mondta a doki h várjunk 1 hónapot és bevezetjük a másikat hát mi egymásnak estünk és sajna nem volt gumi nálunk.Ennek a terheségnek abortusz lett a vége.Mert egyéb okokból nem tarthattam meg:(
2009. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki annyitól is teherbe esik, hogy csak ránéznek. Tehát neki a fogamzásgátló sem nagyon ajánlott, mert az sem ér semmit. Van akinek meg még akkor sem jön össze a babó, ha állandóan együtt van a párjával védekezés nélkül. Nem vagyunk egyformák.

Én például már majdnem egy éve megszakításosan védekezek a vőlegényemmel, és semmi.... De természetesen ez előtt 7 évig gyógyszert szedtem, mert nem igazán akartam teherbe esni gyerek fejjel... Nem tudom mit tettem volna, ha becsúszik a baba. De szerencsére nem történt meg. Sajnálom azokat, akik védekezés mellett esnek teherbe, mert ők nem tehetnek róla, de azokat nem akik felelőtlenül élnek nemi életet.

2009. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
anyukám teherbe esett óvszer mellett, spirállal, fogamzásgátlóval...egyik baba sem jött jókor...én meg két éve könyörgök egyért...:(
2009. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik módszer sem 100%-os!!!
2009. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mért kell lepontozni a válaszokat?
2009. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!