Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik manapság igaz szerelem? Ahol nem csalják meg a felek egymást, és megbízhatnak egymásban? Hogy kell csinálni, hogy nyugodt maradjon a két fél és megbízzanak egymásban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem.nem létezik.elobb utobb mindenki meg lesz csalva és mindeki félre lép, mert emberek vagyunk, hibázunk, elcsábulunk.ennyi.hiába van onfegyelem , onkontroll stb.

teljesen felesleges ezt ennyire komolyan venni, hogy igaz szerelem, csak érezd jolmagad az életbe ennyi.ezzel persze nem azt mondom, hogy csak magadra gondolj.

2013. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolathoz elsősorban tisztességes, becsületes emberek kellenek, akik nem csak magukra tudnak gondolni, és hajlandóak a másik szempontjait is figyelembe venni. Ez már egy jó alap az igazi szerelemhez.
2013. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Létezett valaha igaz szerelem, vagy ez csak az ember kitalációja, vágyakozása, ami nem létezik, csak elképzel?
2013. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Hollywoodi tündérmese habbal! Az élet meg egy lengőajtó. Sosem tudod honnan de mindig pofán talál.
2013. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, csak nem minden ember képes rá, hogy kitartson egy ember mellett.
2013. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom másoknál ez hogy működik én megismerkedtem a mostani barátommal és mióta megláttuk egymást megbízunk a másikban. Soha nem csalnám meg és ő se engem... Nem tudom mi ebben olyan nehéz.
2013. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Amíg eléggé szereted és tiszteled a párod, jó esetben nem érdekelnek más pasik/csajok, és a bizalom is kialakul.

Szeresd és bízz benne, ne legyél önző, de mindig mondd meg a saját véleményed. Aztán majd kialakul a többi, semmire nincs biztosíték.

2013. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gondolom akik szerint létezik,ők együtt élnek vagy sűrűn találkoznak.Úgy azért egyszerűbb és könnyebb bízni.
2013. ápr. 7. 13:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Én egyetemen tanulok Pesten ő egy kisvárosban tanul. Bulizni járunk egymás nélkül mégis megvan a bizalom. Szóval ez nem talált.
2013. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hetente 1szer vagy 2szer találkozom a barátommal, és nagyon nehéz magam arra szoktatni, hogy ne idegeskedjek feleslegesen, amikor nem vagyunk együtt, hogy mikor ír már, miért nem keres, stb. Pedig nincs rá okom, de egyszerűen ilyen vagyok... vagyis azon dolgozom, hogy ne legyek ilyen, mert ha mindenfélét beképzelek magamnak, azzal csak ártok mindkettőnknek.
2013. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!