Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik manapság igaz szerelem? Ahol nem csalják meg a felek egymást, és megbízhatnak egymásban? Hogy kell csinálni, hogy nyugodt maradjon a két fél és megbízzanak egymásban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja ez igy szép és jó ahogy elmondjátok kb az első évben még működik is. Soha ne mondd, hogy soha. Manapság egy férfinek nem elég egy nő, mert máshogy van kódolva. Hiába fogadkozik az elején, hogy ő hűséges lesz. mIndenki igy kezdi... aztán jönnek a rúzsfoltok és a hazudozás. Ne legyetek már hülyék! Jó nagyot fog esni aki abban bizik, hogy élete végéig hűséges lesz hozzá a párja. Az nagyanyám idejében müködött a mai ribancos szexközpontú világban LEHETETLENSÉG. Esetleg ha Qusimodoval élsz együtt, ő nem fog megcsalni de ő is csak azért nem mert nem lenne kivel.
2013. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek már ebben, a mai világ azt sugalja mindenkibe, hogy nem kell párkapcsolat szexelj össze vissza stb stb.
2013. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10-es,én is hasonlóan vagyok sajnos.Ő az erősebb.Próbálok nem beképzelni dolgokat,de nagyon nehéz.
2013. ápr. 7. 15:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Elhatarozas letezik, es nem kell langolo szerelem ahhoz, hogy az ember huseges legyen. Ahhoz tisztesseg, es igeny kell egy kapcsolatra, meghittsegre. Szemelyiseg kerdese is.


Vannak akik ugy gondoljak: most szeretnek egy kapcsolatot, ezzel a szemellyel, mert tetszik, szep, szeretem mittomen.. aztan ha mar nem jon be, szakitunk, es megyek mashoz. En pl no letemre ha nincs kapcsolatom, sokmindenre kaphato vagyok. Viszont igy kapcsolatban teljes mertekben huseges vagyok, hiszen en dontottem a kapcsolat mellett, senki nem tart pisztolyt a fejemhez.

2013. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!