Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért hajlamos a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért hajlamos a párok zöme pitiáner dolgokon nagyon (ordenáré módon) összekapni?

Figyelt kérdés

Jó múltkor az Ósün parkolójában a kocsi felé sétálgatva figyeltem fel a civódó, divatos, napszemcsis fiatalokra.

Nem kellett fülelnem, mert gyakorlatilag egy négyzetkilométeren belül akárki hallotta miről van szó.

A vita forrása az volt, hogy a lány vezetett, és a sün táblával jelölt sor helyett, a hangya sorban parkolt le.


Tényleg, félreértés ne essék, mindenkinek van szar napja (lsd. Összeomlás c.film, Michael Douglas-sel), bármi lehet a háttérben, amihez a kívülállónak semmi köze,

DE

-muszáj tudatni több tucat emberrel, hogy sikerült a vérnyomásunkat egekig emelni?

-muszáj a másikat ezzel ilyen megalázó helyzetbe hozni?(szegény lány paradicsomszín arccal bámulta a cipőjét)

-tényleg ekkora, történelmet befolyásoló tény, hogy a galamb vagy leguán, netalán darázs sorban áll meg az a nyomorult kocsi?


Jómagam nagyon rühellem a bolhából elefántot típusú vitákat, így ezért emészt a kíváncsiság, hogy mások ezzel hogy vannak.



2013. ápr. 8. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én barátom ugyanezt csinálja..Általában tényleg más áll a háttérben, mondjuk ő hálistennek 1x csinált csak feltűnőbb patáriát mások előtt.

Én magam utálom ezt a bolhából elefántot dolgot, bár néha nekem is sikerül. A harsányságot meg egyenesen ki nem állhatom, szerintem az ilyen emberek élvezik ha rájuk figyelnek és megalázhatnak valakit több ember előtt......

A lány helyében pofán vágtam volna azt a szerencsétlent és elhajtottam volna a kocsival :)


22l

2013. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon megalazó az ilyen. Szerencsére nekem nincs ilyen gondom a párommal. :)
2013. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy kell kiejteni, hogy "osan".

Egyébként engem is idegesítenek az ilyenek, de a csaj is hülye, hogy csak úgy hagyja magát. Biztos, hogy engem a barátom nem alázna meg többször nyilvánosan.

2013. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a kiejtési helyreigazítást.


A legőszintébb jótanácsként fogadd kérlek: az "Ósün" kifejezés egy szándékosan helytelen kiejtéssel, fonetikusan leírt, poénos célzattal alkalmazott, szó volt jelen esetben. (pl.tesco=tecsó, ami így dettó helytelen, de a netes szlengben már nagyon gyakran alkalmaznak ilyen eszközöket afféle nyomatékosításként. Ha pl. blogokon, vagy egyéb helyeken kommentelsz, akkor előtte mindig vedd figyelembe, hogy sok esetben adott blogra jellemző stílusnak megfelelően a direkt helytelen helyesírásnak, kiejtésnek egyéb célzata van.)

2013. ápr. 8. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
A legőszintébb tanácsként pedig te fogadd kérlek: Mi nem ismerünk téged. Az áruházlánc nevét pedig gyakran ejtik ki így egyszerűen azért, mert nem tudják a helyes kiejtést. Irreális elvárás lenne a részedről, hogy én tudjam, vajon te tudod-e hogyan kell kiejteni, és csak szórakozol, vagy valóban nem tudod.
2013. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kulturált reagálásod, és az eredeti kérdésre feltett válaszod. Jótanácsod megfogadom.
2013. ápr. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!