Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről lehet észre venni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet észre venni ha egy lány hajlamos a megcsalásra? Mi utalhat arra hogy könnyen elcsábul?

Figyelt kérdés
.
2012. febr. 6. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Alamuszi nyuszi...

Szerintem, aki sunyiskodik. Én pl elég beszédes vagyok, főleg fiú haverjaim vannak, mert velük értem meg magam. De sose csaltam meg senkit. Ellenben, aki csendesebb, szerénykedik, megjátsza, hogy ő nem olyan, na az fog megcsalni.

2012. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
első.. jó nagy h*lyeséget írtál.. a csendesebb lányok megbízhatóbbak, mint azok, akik minden hétvégén elmennek bulizni, meg van egy rakat fiú "barátjuk".. x)
2012. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az előző válaszoló mondta. Én nekem a volt barátnőm szinte már verseket írt arról mennyire imád, én vagyok neki mindene, és hogy gyerekeket szeretne tőlem meg házasságot. És egyik napon hopp lebuktattam hogy töményen félre kefél, ő meg szépen megjátszotta magát, még édesanyám előtt is előadta magát. Szakítottam vele és rá 2 hétre már volt is bele való, ennyit az ő hatalmas szerelméről szóval vigyázz azokkal a lányokkal akik szexmániások és szerények :D Persze szerintem erre konkrét dolgok nincsenek mi alapján lehet észrevenni hisz egyéniség függő, de én az új kapcsolataimban mindig ezeket figyelem.
2012. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csendes és visszahúzódó vagyok, és nem csak megjátszom a hűséget.

Szerintem nem tudod azt előre kiszámítani, hogy ki fog megcsalni, hacsak nem tudsz valami olyat a múltjából. De az is csak találgatás.

2012. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző jól mondtad, valóban nem lehet észre venni könnyen. Hagyatkozz a megérzéseidre, engem sosem vertek át.
2012. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nő hajlamos rá, tekintve, hogy ez nem a nő döntése. Ugyanis minden nőt meg lehet dugni. Függetlenül attól, hogy van kapcsolata vagy nincs.
2012. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mac, ezt fejtsd már ki bővebben!

Egyrészt nem értem, miért ne lenne az ő döntése. Másrészt a minden nőt meg lehet dugni-t sem értem, elvileg nem megy az olyan simán.

2012. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5ös: lehet, hogy nem tudsz róla :)

6os: csak akkor, ha sok a pénzed, és fizetsz érte.

2012. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!