Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lány tetszik a fiúnak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik egy fiú,de nem tudom,hogy ő mit érez irántam. Van egy osztálytársam,akire sokszor ráír,lájkolja a képeit,de semmi egyéb,élőben is szoktak beszélgetni. Velem nagyon zavarban van,viszont nagyon jókat szoktunk beszélgetni,és ha megkérdezem,hogy zavarom-e,akkor ilyenek ír: Te sosem zavarsz stb.. A másik lánynak nemtetszik a fiú,nekem viszont nagyon,de a másik lány is elég szép,és szeretném,ha a fiú engem választana.
2012. febr. 6. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj.. élőben.
2012. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A monitor már csak ilyen: nem tud mosolyogni még ha szmájlkat írsz akkor se.
2012. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a kérdés nagyon idiótának tűnik,tulajdonképpen csak egy lány vagyok,aki azt szeretné tudni,hogy vajon bejön-e egy félénk fiúból. Mit gondoltok.stb..de nehogy komoly válaszokat adjatok..
2012. febr. 6. 09:19
 4/10 A kérdező kommentje:
*fiúnak
2012. febr. 6. 09:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég komolyan, de tényleg: mi lenne veletek, ha megszűnne az internet? Senki nem ismerkedne, kommunikálna?

És igen, bejössz neki. De ilyen korban, ne várj sok érzelmet. Inkább csak a hormonok dolgoznak bennetek. Lehet most tetszik, de két hét múlva más fog tetszeni. Attól még érdemes egy próbát tenni, de élőben. Még azis jobb, ha te mész oda hozzá, minthogy neten ráírnál arcatalanul. Gondolj csak bele.

2012. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Te sosem zavarsz stb.." Ha csak neked ír ilyet, akkor jók az esélyeid.
2012. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csak kiváncsiságból hány éves vagy?:P
2012. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17,miért?
2012. febr. 6. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyan 13-14-re tippeltelek.
2012. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak azért mert kivnácsi voltam úgymond mennyira vagytok feljettek , de szerintem is ink élőben találkozz vele
2012. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!