Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatja egy lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja egy lány hogy tetszik egy fiúnak? Milyen jelekből?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Megböki facebookon.:P
2012. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
göncöl szekér ><
2012. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első.xD facebook.:D nem hiszem.:)
2012. jan. 3. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha megfogja a seggét, az már egy jó jel :D
2012. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fúú.xD az már kicsit pimaság! :D
2012. jan. 3. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező! Én 19/L vagyok, engem is érdekel a téma, főleg, hogy nagyon megtetszett valaki, és én is szeretném tudni, hogy milyen jeleket mutat, hogy esetleg én is tehessek valamit az ügy érdekében. De még ami nagyon jól is áll és megy nekem (mosoly) még azt is félve alkalmazom, mert már rég óta a 0 alatt van az önbizalmam.
2012. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányok szerintetek mire van a szátok?:) Kérdezzétek már meg az illetőtől az isten szerelmére. :)
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lányok / lányos fiúk adnak jeleket. A férfiak megmondják vagy legalább elég egyértélműen utalnak rá
2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tipikus jelek:

Zseblámpa a zsebben.

Hebegéshabogás, ha odalépsz hozzá és zsepit kérsz.

Mosolyog, ha rád néz, és elkapja a fejét, ha észreveszi, hogy észrevetted.

etc.


De nem egyszerűbb megkérdezni? :D

2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Darkosz15 ***** válasza:

Ami azt illeti szerintem a lányoknak semmi dolga mert tudomásom szerint a fiúk szokták megkérdezni hogy járnak-e nem pedig a lányok... nektek semmi dolgotok csak figyelni és igent vagy nemet mondani. Szerintem, legalábbis. Pl.: Tetszettem egy lánynak adtam jeleket is hogy nekem is bejön de a végén mégis nekem kellet lépnem.


Mivel tanácsot is kéne adnom mondok egyet: Te adj jeleket és ha bejössz neki akkor majd megérti és rákérdez... :D

2012. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!