Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet egy kapcsolatban, ha a lány az "okosabb"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Félreértés ne essék, imádom a barátomat. Tényleg, nagyon szerelmes vagyok. Csak ő máshogy áll az élethez, mint én. Én tervezek továbbtanulni, ő nem. Autószerelőnek tanul, már most is dolgozik, keres pénzt, ellátja magát. Ez engem nem zavar. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, és szinte mindenről tudok vele beszélgetni, csak nem olyan, mint én. Mindenki a környezetemben azzal jön, hogy furcsa, hogy én őt választottam, és a szüleim meg egyenesen butának titulálják. De tényleg nem az. Akkora probléma lenne, hogy én ebben más vagyok mint ő?


2013. ápr. 6. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Itt egyébként nem a kvalitásbeli különbségen van a fő hangsúly. Ha a pasi alapvetően hülyébb nálam, nevezetesen képtelen felfogni, amit mondok neki, nem érti a humort, életében nem vett a kezébe könyvet, szellemileg igénytelen..stb, akkor ESÉLYTELEN. A Forest Gumpról pedig, ami az átlagképességű nő illetve a hülye férfi szerelmét példázza, ne felejtsük el, hogy egy film. Ilyen a valóságban nincs. Butább férfi kizárt.
2013. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt kell nézni egy kapcsolatba hogy ki mennyire tanult hanem hogy meńyire vagytok boldogok és ha aźok vagytok akkor meg ne adjtok más véleményére hogy ki mitt mond hanem arra törekedjetek hogy boldogok is maradjatol a kapcsolatba
2013. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

minek szeretnél tovább tanulni?

nem mondom hogy az autószerelő önmagában egy pénzes szakma, de azért meg lehet belőle élni, akár nagyon jól is.

Apám is egyszerű szakmunkás, villanyszerelő, anyám tanítónő, diplomával. hadd ne mondjam el, melyikük keresett jobban..

2013. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Orvosnak vagy vegyésznek gondoltam.
2013. ápr. 6. 15:42
 15/20 kolosszus22 ***** válasza:
Ebből látszik, hogy anyádék az igazán buták. Nem feltétlen attól lesz valaki okos és értelmes, hogy diplomát szerez.
2013. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért maradjunk annyiban, hogy az egyetem (itt nem a mostani bologanis, 3-6 féléves egyetemnek csúfolt baromkodásról beszélek) ad egy bizonyos fajta világnézetet az embernek, ami akárhogyan vesszük, egy szakmunkáséval nem egyenlő. Aki komoly egyetemet végzett, pl kutatóegyetemet, teljesen másképp reflektál, másképp gondolkozik mint egy átlagember és ezt tényleg nem bántásból mondom. Amíg dúl a láv, tejesen oké, de utána ezek az értékrendbeli különbségek igenis kiütköznek. Én nem nézem le a szakunkásokat, ugyanis egy jó, precíz, becsületes villanyszerelőt ezerszer többre tartok mint egy kamuszakot végzett, bologanis idiótát. De ez bizony akkor is kikezdi a kapcsolatot egy idő után. Bár voltaképp tök mindegy, hiszen mindenki alapvetően a hozzá hasonlóhoz húz.
2013. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom a barátodat, hogy egy ilyen nyomorékkal van együtt mint te és még a szüleid is egy sznob népség. Mi az, hogy te vagy az okosabb?!?! IQ tesztet írtatok és tiéd lett jobb?!?!

Azt gondolod ha diplomád van akkor okosabb vagy. Nagyobb a lexikális tudásod egy adott témában és ennyi. De közben lehetsz b@nko mint a fekete föld--közben az is vagy.

Hagyd el szerencsétlen srácot és keress magadnak egy sznob diplomást és dicsekedj vele szüleidnek meg a baráti körödnek.

Ásd el magad jó mélyre!

2013. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem probléma. A páromnak diplomája van, nekem középiskolai végzettségem. Soha nem volt ebből gondunk!

F.

2013. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
NEm vagyok sznob, és bírom, hogy anélkül ítélsz, hogy ismernél, szerintem te vagy a bunkó, és nem én mivel ilyen vagy. Pont mint a szüleim :))))))))))))) Na puszika!
2013. ápr. 6. 22:54
 20/20 A kérdező kommentje:
amúgy vágod... idézőjelbe tettem, ez mond neked valamit?
2013. ápr. 6. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!