Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet egy kapcsolatban, ha a lány az "okosabb"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Félreértés ne essék, imádom a barátomat. Tényleg, nagyon szerelmes vagyok. Csak ő máshogy áll az élethez, mint én. Én tervezek továbbtanulni, ő nem. Autószerelőnek tanul, már most is dolgozik, keres pénzt, ellátja magát. Ez engem nem zavar. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, és szinte mindenről tudok vele beszélgetni, csak nem olyan, mint én. Mindenki a környezetemben azzal jön, hogy furcsa, hogy én őt választottam, és a szüleim meg egyenesen butának titulálják. De tényleg nem az. Akkora probléma lenne, hogy én ebben más vagyok mint ő?


2013. ápr. 6. 15:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel más kérdést, mivel most találtam az oldalt. De ha van más is ilyen helyzetben, akkor legalább nem érzem magam hülyén :D
2013. ápr. 6. 15:24
 2/20 hunbula ***** válasza:
Ha a kezdetektől kölcsönösen elfogadjátok egymást, hogy különböztök, akkor oké. Nekem sajnos máshogy nézett ki, először még egyetértett a céljaimmal, talán mert ő sem hitte el... Aztán mikor kezdtem sikeresebb lenni, mint ő, fordult a kocka. Bár igaz, hogy ő jó képességű volt csak pokolian lusta. De amikor már elkezdett vetíteni meg mellébeszélni, tudtam, hogy ez nem fog menni tovább...
2013. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Engem nőként zavarna, igen. Nem tudnám elképzelni, hogy nálam alacsonyabb kvalitású legyen a párom mind képzettségben mind intelligencia tekintetében. De fordított esetben sem hinném, hogy én lennék egy segédmunkás álomnője a nyelvtanári diplomámmal. Ez (sajnos vagy nem sajnos) ilyen.
2013. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság. Egy autószerelő is ember, nem feltétlen hülye, egyszerűen csak az érdekli.
2013. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg orvosi diplomám van, és? Az intelligenciát nem adják a diplomával, ezt nagyon jól tudjuk, és csak azért, mert valaki végigkínlódott teszem azt kettesekkel egy főiskolát, egyetemet, de van diplomája, közben meg buta mint a föld, nem lesz semmivel sem jobb, mint egy tájékozott, intelligens autószerelő.
2013. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Orvosi diplomával azért illene ismerned a kulturált írásképet, még ha nem is hivatalos levelet írsz. Mondatokat nagy kezdőbetűvel, et cetera...
2013. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát nem tudom milyen körökben mozogsz kedves kérdező, de lehet lesz diplomád az nem azt jelenti okos vagy, az életet nem tanítják az tanít Téged, ja és széles látókörrel rendelkezik az ember, az nem attól függ, hogy mennyit tanultam, az élethez sok minden kell, ismerek 4 diplomásat mégis sok mindent nem ért, az élethez ész kell és gondolkodás, ezt nem a felső fokú oktatásban fogod megtalálni N
2013. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem szabadna problémának lennie, ha értelmes emberekről van szó.
2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarnak,ha nálam okosabb nőm lenne.De ha ezt titkolná a konfliktus elkerülése miatt,az zavarna.

Vagy ha nagyképűzne vele,az is.Egyébként meg nem fontos,csak akkor,ha az egyik fél sokkal,sokkal butább a másiknál.

2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
nem tudtam, hogy hivatalos levelet írok, bocs.
2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!