Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves fiúnak 26 éves barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiúnak 26 éves barátnő?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem tudom, hogy merjek-e nyitni a lány felé, jól kijövünk, kedveljük egymást, mind 2 oldalról, a baj (vagyis nem tudom hogy baj-e) az, hogy 6 évvel idősebb, 26 éves. Bár 5 évet simán letagadhatna :D Nem tartom magam érett embernek, sőt koromhoz képest egész gyerekesen tudok viselkedni, viszont ha róla van szó akkor meg hirtelen megkomolyodok és éretten tudok viselkedni. Szerencsére ő se viselkedik úgy mint egy átlag 26 éves. :D Szerintetek mi legyen? Szar ez a visszautasítástól való félelem... Merjek nyitni? Van értelme? Mennyire gáz szerintetek ez a korkülönbség?

Válaszokat előre is köszi !



2013. ápr. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem gáz,mert másra vágyik már ő lelkileg mint te,

keress korban hozzád illőt

2013. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz sok boldogságot :)
2013. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha el tudod adni magad, akkor miért ne?

Ismerek olyan srácot, aki 14 éves korától kezdve 2 éven át dugott egy tanárnőt.

2013. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pogár milán válasza:
dobd ki te hülye nem való neked minél fiatalab anál jobb de aziskel hogy szexszie egy tí éves írta én
2013. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van értelme mindenképp nyitni felé, viszont közöld vele mindenképp, hogy mennyire komolyak és pontosan mik a szándékaid. Az hogy ő bele megy e az az ő beállítottságától függ. Vannak akik szeretik a fiatalabb fiúkat, vannak akiknek tabu.

22 éves vagyok, a barátnőm 38 :-)

2013. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!