Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy béküljek ki a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy béküljek ki a leendő 'apóssal'?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal,akivel igazából oda meg vissza voltunk egymásért eddig is,csak bénák voltunk :D


Az a gond,hogy a nevelőapjával én nem vagyok túl jó viszonyba.Be szeretne mutatni a szüleinek,de tartok a dologtól,mert haragszik rám a nevelőapja,ráadásul teljesen jogosan.


Kb 5-6 éve volt egy kisebb összetűzésem a fiával,aminek egy ütés lett a vége.Akkor váltak a szüleim és alapból agresszív voltam,az lett a vége a vitának,hogy megütöttem és felrepedt a szemöldöke.Nem vagyok rá büszke sőt,nagyon meg is bántam!Azóta nem bántottam senkit!


Tehát teljesen jogos a haragja,hiába bántam meg amit csináltam,mégiscsak megütöttem a fiát a semmiért kb...



2013. ápr. 4. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj tőle őszintén bocsánatot, és a fiától is, meg egy jó bor
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
kb ha ezt ugyanígy elmondod neki, szerintem nagyon nem fogja verni a víz,de azért egy bocsánatot tűzz mellé mindkét irányba.
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az a megoldás, hogy az apa előtt bocsánatot kérsz a fiútól és az apától is. és majd kis idővel, mikor enyhült a dolog, meg kérdezed az aput, hogy nem gond-e hogy a lányával jársz.
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó bornak ajánlom a Weninger Merlot-t.
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A fiával már megbeszéltem a dolgot,azóta jóba vagyunk azt hiszem.

Tőle is bocsánatot kértem,de nem igazán érdekelte.Szerintem az az egyetlen oka annak,hogy nem csapott agyon,hogy vannak elég befolyásos ismerőseim.


Azt mellékesen hozzáteszem,hogy én is hasonlóan kezeltem volna a dolgot a helyében...

2013. ápr. 4. 23:00
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!
2013. ápr. 4. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és beszéljétek meg a dolgot ,remélhetőleg megfog érteni.Ha szereted a lányát előbb -utóbb úgyis beszélned kell vele
2013. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ahogy itt leírtad, ez elmondod ott és bocsánatot kérsz,

ezt megértik hidd el, ne izgulj N

2013. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!