Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal ha a baratod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal ha a baratod szuletesnapodra egy csokor viraggal koszontene fel? Sztori bovebben lent!

Figyelt kérdés

22 vagyok baratom 26 es 3 eve vagyunk egyutt. (joban rosszban)

Most volt szuletesnapom es egy csokor viraggal koszontott fel. Anyagilag egesz jol all, szerencsejatekokra stb nem sajnalja a penzt, viszont ugyerzem ram igen.Nemegyszer elofordult egy egy veszekedes alkalmaval hogy felkiabalta hogy inkabb halas lehetnek neki mert hogy o mennyit szaladozik hozzam, mennyi penz a benzin, stb...aztan hogy elvitt nyaron kirandulni (mellesleg a penzt a kirandulasra egyutt nyertuk valamint mindketten beszalltunk sajatpenzbol is..na igaz lehet o valamivel tobbel szallt be)...szoval nem sertodtem meg de azert bennem van hogy latom bratnoimnek m,iket vesz a pasijuk, ereztetik hogy a csillagot is lehoznak neki az egrol, mert tenyleg en nem draga ajandekokra vagynek, engem konnyu megajandekozni mert filleres dolgoknak is orulni tudok.Raadasul meg is engedhetne...

Szoval jottunk haza a szomszedvarosbol kocsival...mondon ugyis szulinapom van nem megyunk vissza este vacsorazni? Erre hogy ha van penzem mehetunk....hat ha ezt nem mondja akkor talan nem is szoltam volna semmit hogy azert vehetett is volna valamit...osszevesztunk..persze az egeszbol az lett hogy nagyok az igenyeim....pedig en tenyleg nem rosszbol mondtam.Aztan masnap kibekultunk mindketten bocsanatot kertunk. Aztan tortent hogy jottek volna ismeroseim, rokonok unnepelni szuletesnapomat, es vett anyu 3 tortat...en nagyon sokat fogyoztam azok elott meg nagyon egeszsegesen elek, de azt mondtam hogy ma nem erdekel vegigkostolok mindent. Erre mikor ettem volna egy szelet tortat, a baratom elkezdett piszkalni hogy na mar eleg lesz lassan meg stb hogy megint kover akaroke lenni....egy darabig turtem de aztan amikor elvette elolem a tanyert ideges lettem es hazazavartam szo szerint. Persze elotte meg bocsanatot kert hogy csak jot akart de aztan mikor kozoltem vele hogy menjen haza akkor azt vagta vissza hogy megerdemeltem azert amit a virag miatt csinaltam....Hat diohejban ennyi....szeressuk egymast nagyon, de hogy ertessem meg vele hogy nekem ez rosszul esett..mindig kinevet ha valamivel megbant mert szerinte en apro szavakert haragszom meg, es hogy ezeket el kell nezni....adjatok valami tanacsot 22L


2009. szept. 21. 12:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó!És ne alázd meg magad ennyire!Légy erős határozott, és mutasd meg neki hogy nélküle is jól meglennél...:)
2009. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
88%

"csak akkor mehetunk etterembe ha en fizetek, es azt hogy most rendelt maganak 8000forintos konyvet a pokerrol" - te Kérdező hallod, akárhogy pattognak itt a fiúk, szerintem ők is érzik, hogy ez nagyon durva.... Amúgy meg pont most volt egy ilyen jellegű vitám egy ismerősömmel, aki drága gyűrűket vág a k.rváihoz és belőlük indul ki mert szerinte minden nőt meg lehet venni - hát engem nem hatna meg a gyűrűje, az biztos! Úgyhogy ne gyertek a 3 millió forintos sablonos gyűrűvel, aki nem szeret, tisztel engem emberként, attól egy ócska szög se kell, mert hiába vagyok csóró, én nem vagyok eladó. (Iménti embertől is érkezett burkolt ajánlat - csak azért mondom, hogy világos legyen, valóban öntudat és nem a frusztráció beszél belőlem.) Na de ez félig off.


A barátod szerint a szeretet a fontos? Hát szerintem is, de ez aztán a nagy szeretet!

Tudod mit érzek én itt? Azt, hogy ha Téged bánt valami, akkor nem arra törekszik, hogy megtudja pontosan, mi és miért, és hogyan lehetne változtatni, megbeszéljétek, stb. vagy monadá, hoyg bocs, nem akartalak megbántani, vagy valami - hanem egyszerűen pökhendi módon elvitatja Tőled a jogot, hogy Neked az adott dolgo fájjon! Nem? Megkérdőjelezi az érzéseid jogosságát, elbagatellizálja ha zavar Téged valami!

2009. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%

Megdöbbenve olvastam pár hozzászólást, h sokaknak alig vesz vmit a párjuk.

Jó, az én hapim sincs anyagilag eleresztve...de a körülményeihez képest elég jó ajándékokat kapok. Én örülök mindennek...

Viszont hozzá kell tennem, h az is igaz h nem költhetem az ő pénzét, vagyis nem mondhatom meg h mennyit fizessen az ajándékaimra. Amikor autóra kuporgatott, akkor nyilván én sem vártam el h az erre szánt pénzét rámköltse.

Bár ha eljátékgépezné, és a szemem kinyomná pl. egy szál virággal, na az igenis dühítő lenne! Én is megemlíteném h ezt mégis hogyan gondolja?!?!

A tortás esetről meg ne is beszéljünk! Aki szeret, az szeret kövéren és soványan is...mert ez a szerelem. A párom is felszedett 8 kilót, és én akkoris elfogadom ilyennek.

A tanácsom az, h beszélgess el vele h ez neked rosszulesett, és ha kiröhög vagy füle botját sem mozgatja, akkor sztem ne egy ilyen kapcsolatra építsd rá a jövődet!

2009. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
73%

Én pedig azon vagyok megdöbbenve, hogy a hozzászóló nők többsége mennyire anyagias. Mint nő, szégyellem magam.

Számomra a figyelmesség sokkal fontosabb, mint az ajándék értéke. Egyikőtök meg már azt ia kiszámolta, hogy a pasija a havi fizetésének kb.felét rákölti?! Ijesztő!

2009. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
82%

17:32 es és utolsó hozzászólónak igazat adok...

kérdező ritad azt a fiúról, hogy:

"csak az a baj hogy egyre inkabb az tortenik hogy magasrol sz...arra hogy en mit gondolok, szerinte a szeretet a legfontosabb!"


Picit ellentmondásos szerintem ez...ha annyira szeret téged és neki annyira fontos a szeretet akkor miért sz... arra hgogy te mit gdonolsz meghogyan érzed??? Serintem ez nem szeretet...ahogy a 17:32 es is mondta...

Szerintem keress egy olyanférfit akiben több jóérzés van...na meg erkölcse is....

2009. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

20:05ös!


azért oké h a szeretet a fontos, viszont bevallhatod h rosszul érintene téged is a dolog, ha a pasid eljátékgépezné a lóvét, és kinyomná a szemed egy 300ft-os bonbonnal. Vagy aztmondaná h ha akarsz menni vhova akkor fizesd ki a felét.

Sztem egy férfi dolga h befizesse a lányt pl. moziba, vagy néha napján meghívja fagyizni. Nem nagy dolgok ezek, de azért mégiscsak ez a helyénvaló dolog sztem. És ez nem jelenti azt h anyagiasak a lányok....

HA meg előrerohanunk egy kicsit...mi lesz ha születik egy gyerekük és a csajszi szülésin lesz? Majd azt fogja mondani a srác, h ha nem fizeti ki a felét a kiadásoknak, akkor mehetnek az utcára mert nem ő fog mindent EGYEDÜL kifizetni? Merthogy gyes idején a nő elmehet a fenébe a max. 40e ft segélyével, és a férfinek kell helytállni ilyenkor 2 ember helyett...

2009. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
44%
20:05...ja a fél fizuját rámkölti...ez igy igaz...és ezzel nincsis semmi baj:))van akinek a pénz nem minden...nekem viszont sokszor van olyan hogy az egész fizum oda adom neki és nem kell vissza adja...:Dszóval ez a vásárolgatás nem egyoldalú...természetesen rosszul lehet érteni:)de nem!És igenis anyagias vagyok és minden nő az kell hogy legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És ha úgy érzed keveset kapsz a párodtól...ajándékozd meg magad!
2009. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!