Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal ha a baratod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal ha a baratod szuletesnapodra egy csokor viraggal koszontene fel? Sztori bovebben lent!

Figyelt kérdés

22 vagyok baratom 26 es 3 eve vagyunk egyutt. (joban rosszban)

Most volt szuletesnapom es egy csokor viraggal koszontott fel. Anyagilag egesz jol all, szerencsejatekokra stb nem sajnalja a penzt, viszont ugyerzem ram igen.Nemegyszer elofordult egy egy veszekedes alkalmaval hogy felkiabalta hogy inkabb halas lehetnek neki mert hogy o mennyit szaladozik hozzam, mennyi penz a benzin, stb...aztan hogy elvitt nyaron kirandulni (mellesleg a penzt a kirandulasra egyutt nyertuk valamint mindketten beszalltunk sajatpenzbol is..na igaz lehet o valamivel tobbel szallt be)...szoval nem sertodtem meg de azert bennem van hogy latom bratnoimnek m,iket vesz a pasijuk, ereztetik hogy a csillagot is lehoznak neki az egrol, mert tenyleg en nem draga ajandekokra vagynek, engem konnyu megajandekozni mert filleres dolgoknak is orulni tudok.Raadasul meg is engedhetne...

Szoval jottunk haza a szomszedvarosbol kocsival...mondon ugyis szulinapom van nem megyunk vissza este vacsorazni? Erre hogy ha van penzem mehetunk....hat ha ezt nem mondja akkor talan nem is szoltam volna semmit hogy azert vehetett is volna valamit...osszevesztunk..persze az egeszbol az lett hogy nagyok az igenyeim....pedig en tenyleg nem rosszbol mondtam.Aztan masnap kibekultunk mindketten bocsanatot kertunk. Aztan tortent hogy jottek volna ismeroseim, rokonok unnepelni szuletesnapomat, es vett anyu 3 tortat...en nagyon sokat fogyoztam azok elott meg nagyon egeszsegesen elek, de azt mondtam hogy ma nem erdekel vegigkostolok mindent. Erre mikor ettem volna egy szelet tortat, a baratom elkezdett piszkalni hogy na mar eleg lesz lassan meg stb hogy megint kover akaroke lenni....egy darabig turtem de aztan amikor elvette elolem a tanyert ideges lettem es hazazavartam szo szerint. Persze elotte meg bocsanatot kert hogy csak jot akart de aztan mikor kozoltem vele hogy menjen haza akkor azt vagta vissza hogy megerdemeltem azert amit a virag miatt csinaltam....Hat diohejban ennyi....szeressuk egymast nagyon, de hogy ertessem meg vele hogy nekem ez rosszul esett..mindig kinevet ha valamivel megbant mert szerinte en apro szavakert haragszom meg, es hogy ezeket el kell nezni....adjatok valami tanacsot 22L


2009. szept. 21. 12:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj, ha az ilyet szeressük.

Szerintem egy egós b..., aki leginkább csak magával törődik.

2009. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

En mondjuk tancikalnek oromomben, mert tole mar ez is nagy elorelepes lenne. Egy kezemen meg tudom szamolni, hogy mennyi mindent kaptam tole ket ev alatt, es ez valahogy nincs aranyban azzal, amit o kapott tolem, meg ahanyszor elmentunk kajalni, es neki nem volt penze, igy en hivtam meg.

Tudod a benzin tenyleg draga, es van, hogy bar van penzunk, tudjuk, hogy masra kell elkuloniteni. En is nagyon anyagiasnak erzem magam, mikor kiakadok, hogy masra van penz, de nem varhatom el, hogy a sajat penzet csak ram koltse. En orulnek a szep viragnak, es hogy figyel ram a baratom, bar lehet, hogy felpofoztam volna, mikor elveszi elolem a tortat.

2009. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
hát én örülnék ha legalább egy csokor virágot venne a barátom. 3 és fél éve vagyunk együtt
2009. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%

én csak azt tudom tanácsolni, hogy beszélgessetek el. Többször is, ha kell. Ha annyira szeretitek egymást, csak sikerülmegoldani. Ha meg nem megy... Mi is 3 éve vagyunk együtt, vannak olyan dolgai, amik nekem nem tetszettek, de leültünk, megbeszéltük, persze többször is el kellett mondani neki, de megértette, és leszokott róla.

24/L, 33/F

2009. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%

A tanacsom az, hogy szakitsal vele.

Megdobbenve olvastam leveled.

A baratod egy marha. Nincs ertelme foglalkozni vele.

En a helyedben elvertem volna, ha a tanyert elvette volna elolem. Ez elkepeszto!

Es igen...egy csokor viragnal, tenyleg kaphattal volna tobbet, ha megengedi anyagilag.

Nagyon pofatlan sracod van, nem tisztel teged ez nyilvanvalo. Azt is leirtad, hogy gyakran megbant, tehat nem erdekli, hogy neked bizonyos dolgok nem esnek jol. Nem tud erzekenyen viszonyulni hozzad.

Kuldd el a fenebe...komolyan...nagyon okos dolog lenne szerintem.

Idiota fax.....hat hogy milyenek vannak...

Es tobbet ilyen balfaxokkal ne allj ossze, ha boldog akarsz lenni!!!


24L

2009. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párommal 2 éve vagyunk együtt, és mindig elfelejti a sz.napom és az évfordulót (holnap lesz!) is. És virágot is talán egyszer kaptam tőle.

De attól függetlenül ha van pénze, elvisz étterembe, megvesz ezt-azt.

Ha figyelmeztetem arra, hogy elfelejtette a sz.napom, akkor vesz vmit. Igazából mind1 mit, én annak is örülök, ha egy apróságot vesz. Hiszen tőle van. :)

De a te pasiddal el kéne beszélgetned. Sürgősen.

L/22

2009. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a párod nem tartozik az érzékenyebb, érzelmesebb srácok közé... És ez nem igen fog változni. Nem gondol az apróságokra, mert Neki nem fontosak. Nem lovagol a szavakon, nem figyel mit mond, megbánt-e vele, mert nem érzi a súlyát. A virágról annyit, hogy manapság nagyon drága az is, így ha ezt nézzük költött Rád - és Ő minden bizonnyal ezt nézi! Ő nem látja azt, hogy milyen fontos lett volna Neked valami apró dolog, mint GESZTUS, amit még adhatott volna. De nem is igazán fogja ezt megérteni, mert Ő nem így gondolkodik. Eszébe jutott, vett virágot, ergo gondolt Rád és jelét is adta, pénzt is költött rá - Neki ez a fontos, és nem érti mit akarsz még. A tortával kapcsolatban - valószínűleg jót akart, mert tudja, hogy nem véletlenül étkezel már egészségesen, és ez Neked biztos fontos - viszont eszméletlenül érzéketlen módon kezelte. Ez természeti kérdés sajnos. A vacsorás dolgon jobban kiakadtam, szomorú, hogy így állt hozzá...:( De erre sem tudok mást mondani, ilyen ember. Mások vagytok. Vagy elfogadod így (én sajnos nem tudnám), vagy megmondod hogy Neked ez így nem megy, és kilépsz a kapcsolatból. Ezt most nyilván nem fogod megtenni. De véleményem szerint elfogadni sem tudod majd soha, így ebből még rengeteg balhé lesz, és sok fájdalmat fogtok egymásnak okozni, mire jó eséllyel ugyanoda lyukadtok ki. De ne legyen igazam...
2009. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
48%

figyi. neked van kocsid? gondolom nincs.

írtad h a pénzt együtt nyertétek...csak nem játékteremben? teis jársz oda?

az együtt nyertük pedig azt jelenti, h neledis van benne részed, teis adtál bele pénzt,. nempedig azt h teis ott voltál.

lássuk be a benzin tényleg nagyon drága. én lány vagyok, van kocsim. barátomnak is van. amikor még nemvolt kocsim, sosem hagytam h a barátom folyton engem furikázzon mindenhova kocsival, mert tudom h drága. mellesleg van lábam.

sztem te elvagy kényelmesedve. barátod furikáz, nyaralni visz, stbvstb, és beháborodsz ha csakegy csokor virágot kapsz. mellesleg, tudod te h egy jobb csokor virág akár belekerülhet 3-4ezerbe is? ezért a pénzt akár ajándékot is kaphattál volna.


a tortás ügyben szintén egyetértek vele, hamár ennyit fogyóztál h elégedett legyél magaddal, akkor nemjó az h csakúgy észnélkül elkezdesz habszolni, mert könnyen visszaeshetsz

2009. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
3-4?? Ha jobb csokrot emlegetsz, ahhoz alacsony az összeg.:)
2009. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%

nemúgyértettem h az a hűde ge-cinagy csokor.

hanem úgy h nemcsak 2 szál virág és 3 szál zöld van benne.

2009. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!