Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuknak csokor ballagásra?

Figyelt kérdés

azt hallottam hogy fiuknak is kell csokrot vinni ballagásukkor.. barátomnak most lesz a ballagása akkor csináltassak én is ?

ajándékot már vettem :)


2010. ápr. 26. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2010. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A köreimben 89%-ban rühellik a ballagási csokrokat. Szerintem a ballagás az nem temetés, hogy két tonna virágot cipeljen mindenki. Lehetőleg valami hasznosat vegyél neki, nem egy két napig szép valamit ami akár 10.000 ft és két nap után ki lehet dobni!! Még egy boritékba berakod a pénzt az jobb!!!
2010. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én remélem, hogy nem kapok virágot.
2010. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyonjó csokrokat láttam ma...


[link]



gondold el ezt,csak maci helyett kocsi vagy focilabda...

mindjárt nem "cikis csokor"

2010. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátom öccsének én is ilyet vettem ballagásra,(amilyet a képen is mutatott az előttem válaszoló) csak kékes, fiús színben. Szerintem ízléses és nem virág.
2010. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. ápr. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!