Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal ha a baratod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal ha a baratod szuletesnapodra egy csokor viraggal koszontene fel? Sztori bovebben lent!

Figyelt kérdés

22 vagyok baratom 26 es 3 eve vagyunk egyutt. (joban rosszban)

Most volt szuletesnapom es egy csokor viraggal koszontott fel. Anyagilag egesz jol all, szerencsejatekokra stb nem sajnalja a penzt, viszont ugyerzem ram igen.Nemegyszer elofordult egy egy veszekedes alkalmaval hogy felkiabalta hogy inkabb halas lehetnek neki mert hogy o mennyit szaladozik hozzam, mennyi penz a benzin, stb...aztan hogy elvitt nyaron kirandulni (mellesleg a penzt a kirandulasra egyutt nyertuk valamint mindketten beszalltunk sajatpenzbol is..na igaz lehet o valamivel tobbel szallt be)...szoval nem sertodtem meg de azert bennem van hogy latom bratnoimnek m,iket vesz a pasijuk, ereztetik hogy a csillagot is lehoznak neki az egrol, mert tenyleg en nem draga ajandekokra vagynek, engem konnyu megajandekozni mert filleres dolgoknak is orulni tudok.Raadasul meg is engedhetne...

Szoval jottunk haza a szomszedvarosbol kocsival...mondon ugyis szulinapom van nem megyunk vissza este vacsorazni? Erre hogy ha van penzem mehetunk....hat ha ezt nem mondja akkor talan nem is szoltam volna semmit hogy azert vehetett is volna valamit...osszevesztunk..persze az egeszbol az lett hogy nagyok az igenyeim....pedig en tenyleg nem rosszbol mondtam.Aztan masnap kibekultunk mindketten bocsanatot kertunk. Aztan tortent hogy jottek volna ismeroseim, rokonok unnepelni szuletesnapomat, es vett anyu 3 tortat...en nagyon sokat fogyoztam azok elott meg nagyon egeszsegesen elek, de azt mondtam hogy ma nem erdekel vegigkostolok mindent. Erre mikor ettem volna egy szelet tortat, a baratom elkezdett piszkalni hogy na mar eleg lesz lassan meg stb hogy megint kover akaroke lenni....egy darabig turtem de aztan amikor elvette elolem a tanyert ideges lettem es hazazavartam szo szerint. Persze elotte meg bocsanatot kert hogy csak jot akart de aztan mikor kozoltem vele hogy menjen haza akkor azt vagta vissza hogy megerdemeltem azert amit a virag miatt csinaltam....Hat diohejban ennyi....szeressuk egymast nagyon, de hogy ertessem meg vele hogy nekem ez rosszul esett..mindig kinevet ha valamivel megbant mert szerinte en apro szavakert haragszom meg, es hogy ezeket el kell nezni....adjatok valami tanacsot 22L


2009. szept. 21. 12:07
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
61%
Szerintem azalatt, hogy orulne aprosagnak is azt erti, hogy a parja ismerhetne mar 3 ev alatt annyira, hogy ne egy semmilyen, otlettelen, sablon ajandekot vegyen, hanem vlm-t aminek tudja, hogy orulne, mert a pl. a kedvence. a virag szep ajandek, amikor meg nem ismerjuk a masikat,mert annak mindenki orul, ill. a hetkoznapokban nagyon jol tud esni 1-1 szal, de ennyi ido utan elvarja az ember, hogy legalabb olyan ajandekot kapjon, amire ranezett a parja es azt gondolta, hogy na igen ezt veszem meg, mert ez annyira neki valo, ennek tutira orulni fog!
2009. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát....hogy őszinte legyek. Nem a szándék lenne a fontos? Az, hogy felköszönt? Az hogy mivel az meg mellékes? Szerintem egy normális kapcsolatban ennek így kellene működnie. Én pl. sokkal többre értekelem, ha a férjem szülinapomra, névnapomra stb. (ajándék mellett adja) ad egy nagyon találó képeslapot, amibe beleírja a szerelmes sorait. Minden alkalommal ezeket nézem meg először, nem az ajándékot. Nem lehet, hogy a barátod azért veszekedett veled ezekért, mert azt látja, hogy mennyire számít neked a csillogás, a pompa?
2009. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A tortás valóban sok tőle, olyan, mintha kissé uralkodna rajtad. Ezt én sem hagytam volna.
2009. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
65%

Ha vett volna a kérdezőnek a barátja egy személytelen és sablonos 3 millió Ft értékű gyűrűt, akkor biztosan meg sem született volna ez a kérdés.

Kedves lányok! Miből gondoljátok ti mégis azt, hogy nektek csupa jóképű, szőke kék szemű, izmos vízilabdázó jár, aki mellesleg multimilliárdos és tejben-vajban füröszt titeket? Az a vicc hogy napaság még egy átlagos vagy egyenesen csúnyácska lány is ilyen igényeket támaszt.

Anyáitok, nagymamáitok annak idején el tudták fogadni a közelükben lévő, elérhető, anyagiakban és kinézetben átlagos hús-vér férfiakat. Lehet, sőt biztos hogy ők is álmodoztak a szőke hercegről fehér lovon, de az ilyen ábrándok miatt nem tették tönkre a valóságban létező kapcsolatukat.

Ez van, ilyen a barátod, szeresd és örülj neki hogy melletted van, és ne viszonyítsd őt a csak az álmadiban létező királyfihoz.

2009. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Kettővel ezelőtti vagyok ismét. A sablontalan ajándékról: én imádom a virágot és mindig nagyon örülök, ha a férjem virággal köszönt fel. Mi a baj a virággal?
2009. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 kolosszus22 ***** válasza:
100%

13:19-el egyetértek! Ha kaptál volna valamilyen drágább ékszert, ami pont ugyanúgy "sablonos" mint a virág, akkor biztosan nem agyalnál most itt!

22/F

2009. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
49%

Emberek ti nem értitek ezt az egészet...

Szándék a lényeg az igaz...gesztus is lényeg...nos akkro már csak godnolkozzatok tovább akik ezt feltették..h mien szándélkkkal vett a lánynak virágot??? Szülinapi szándék??

SZerintem nem...csak azért h legyen megvéve mert muszáj....

Hááth ez egyáltalán nem jó szándék...és meg ki is sajátitja szegény lányt..és csúnmyánviselkedik...én komolyan azoncsodálkoztom hogyan a francba lehet szerelmes egy lánmy egy ilyen undokba??

egyáltlán hoygan szerethetet be egy ien érzéketlen pasiba akibe egy csepp jóindulat sincs??? És ahogy látom mindig hamarabb cselekszik és utána gondolkozik..és ha észreveszi h rosszat tett azt se bánja meg teljes szivéből..csak a sablonos beszédével...

Szerintem jól esett volna alányak aza virág ha a psi TISZTA SZIVÉBŐL adta volna..és nem olyan felhántorgatással..h ez is pénz volt...

A szegény csajt ribinek nézi mivel pénzt költ rá...és 10:16üos ne hidd hogy minden fiú olyan aranyos szép és érékeny mint a te férjed...örülj h szerencsés vagy...de néha godnold magad mások helyébe is azokkal a pasikkal...biztos nem ujjongnál

2009. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Egyesek jol belelatnak a helyzetembe es koszonom is a valaszaikat. Egyutt vagyok vele, szeretem, es egyaltalan nem vagyok egy anyagias ember. Nekem az faj hogy ha neki van pl szulinapja, vagy karacsony es mindig probalom kitalalni h minek orulne, nem sajnaloma penzt semmire ha tudom h orulni fog neki, de velem ellentetben o meg semminek nem orul, nyiltan megmondja nekem hogy o ezt meg ezt miert nem vette meg volna a helyemben, es folyton rettegnem kell hogy vajon milyen pofat vag az ajandekra...mert amugy meg persze o is szeret kapni.

A gesztus lett volna a lenyeg...egy szal rozsat stb barmikor hoz..vagyis regebben gyakran hozott csak ugy szeretetbol..Olyan mimtha igy egyszerubb lett volna letudni engem egy 3 szal rozsabol allo csokorral aminek en nagyon is orultem, es ha nem teszi azta beszolast h csak akkor mehetunk etterembe ha en fizetek, es azt hogy most rendelt maganak 8000forintos konyvet a pokerrol akkor nem szoltam volna egy szot se, es ahogy szoltam azt se rosszindulatuan.

A tortas dologhoz meg annyit hogy tenyleg nem avgyok egy modell alkat de ugy gondolom jo alakom van, sokmindenkinek tetszem, es mellesleg tole is vannak jobb testu ferfiak....en megse szologatom ha tobbet eszik, sot en igy elfogadnam ahogy van csak az a baj hogy egyre inkabb az tortenik hogy magasrol sz...arra hogy en mit gondolok, szerinte a szeretet a legfontosabb!

2009. szept. 25. 15:09
 29/37 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy talan tulsagosan ugy tunik hogy ebbol a viragcsokros szulinapos sztoribol en egy hatalmas ugyet csinaltam.Kozben mar azota vannak ujabb es ujabb problemak..holnap reggelig se ernek a vegere ha le akarnam irni...ilyen a szerelem, mi nok meg nem valtunk amikor kellene, gyengek vagyunk....szerelmesek
2009. szept. 25. 15:13
 30/37 anonim ***** válasza:
50%
A pasid egy Őnző, fu-kar és i(diota is!A fejébe húztam volna azt a virágot...és csak ennyit mondtam volna a vacsorahivás után...Ha nem szeretnél vacsorázni esetleg elmehetnénk rulettezni...biztos nem mondott volna nemet!Bakker nem az a lényeg hogy ajándék ide vagy oda...de legyünk komolyak még a saját tortád sem eheted meg?és ha visszahizol?a fejébe huztam volna azt a kib=szott tortát!!!PFFFU!Az én páromról csak annyit hogy ő sem szokott méteres ajándékokkal meglepni, sőt sokszor még a szülinapom is elfelejti,vagy utolag a 4dik evfordulonk felejtette el, de aztmondta ne haragudjak rá, annyi baja van meg stb stb...blá blá!De azért megvesz mindent nekem amire szükségem van, szóval nem ugy mint ajándék de megveszi:)a legjobb esetben havonta fél fizetését rám költi és még soha soha nem hányta fel...még viccből se!Persze a fejébe huznám azt amit vett nekem...az első az autó lenne:))Még csak annyi hogy te se végy neki drágább ajándékot mint amit ő vesz...sőt legközelebb felejtsd el a szülinapját...vagy ne engedd te se hogy egyen a szülinapi tortájából...:)
2009. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!