Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal ha a baratod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal ha a baratod szuletesnapodra egy csokor viraggal koszontene fel? Sztori bovebben lent!

Figyelt kérdés

22 vagyok baratom 26 es 3 eve vagyunk egyutt. (joban rosszban)

Most volt szuletesnapom es egy csokor viraggal koszontott fel. Anyagilag egesz jol all, szerencsejatekokra stb nem sajnalja a penzt, viszont ugyerzem ram igen.Nemegyszer elofordult egy egy veszekedes alkalmaval hogy felkiabalta hogy inkabb halas lehetnek neki mert hogy o mennyit szaladozik hozzam, mennyi penz a benzin, stb...aztan hogy elvitt nyaron kirandulni (mellesleg a penzt a kirandulasra egyutt nyertuk valamint mindketten beszalltunk sajatpenzbol is..na igaz lehet o valamivel tobbel szallt be)...szoval nem sertodtem meg de azert bennem van hogy latom bratnoimnek m,iket vesz a pasijuk, ereztetik hogy a csillagot is lehoznak neki az egrol, mert tenyleg en nem draga ajandekokra vagynek, engem konnyu megajandekozni mert filleres dolgoknak is orulni tudok.Raadasul meg is engedhetne...

Szoval jottunk haza a szomszedvarosbol kocsival...mondon ugyis szulinapom van nem megyunk vissza este vacsorazni? Erre hogy ha van penzem mehetunk....hat ha ezt nem mondja akkor talan nem is szoltam volna semmit hogy azert vehetett is volna valamit...osszevesztunk..persze az egeszbol az lett hogy nagyok az igenyeim....pedig en tenyleg nem rosszbol mondtam.Aztan masnap kibekultunk mindketten bocsanatot kertunk. Aztan tortent hogy jottek volna ismeroseim, rokonok unnepelni szuletesnapomat, es vett anyu 3 tortat...en nagyon sokat fogyoztam azok elott meg nagyon egeszsegesen elek, de azt mondtam hogy ma nem erdekel vegigkostolok mindent. Erre mikor ettem volna egy szelet tortat, a baratom elkezdett piszkalni hogy na mar eleg lesz lassan meg stb hogy megint kover akaroke lenni....egy darabig turtem de aztan amikor elvette elolem a tanyert ideges lettem es hazazavartam szo szerint. Persze elotte meg bocsanatot kert hogy csak jot akart de aztan mikor kozoltem vele hogy menjen haza akkor azt vagta vissza hogy megerdemeltem azert amit a virag miatt csinaltam....Hat diohejban ennyi....szeressuk egymast nagyon, de hogy ertessem meg vele hogy nekem ez rosszul esett..mindig kinevet ha valamivel megbant mert szerinte en apro szavakert haragszom meg, es hogy ezeket el kell nezni....adjatok valami tanacsot 22L


2009. szept. 21. 12:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%

több mint 2 év alatt egy szál virágot nem kaptam,ajándékot is csak ha alkalom (karácsony,szülinap,valentinnap,és ennyi)

pedig én mindig meglepem valamivel..

miért?mert szeretem látni ahogy 9rül neki...nem azért mert elvárom,hogy cserébe ő is...

és oké,hogy keres elég pénzt,de a kocsi rengeteget elvisz,és egyéb dolgok is...sosem várnám el,hogy rám költsön...


a tortás dolognál meg egyszerüen szépen megmondhattad volna,hogy a te dolgod...

22/L

2009. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Winner of Royal Hill ***** válasza:
55%

Azt hiszem a tortás bulinál a kezét törtem volna el.

Hát a k*rva anyja elől vegye el a tányért...

Másrészt egy önző f*szkalap,szégyelhetné magát...

2009. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a sztoriban nem is a virágcsokros ajándék szúr legjobban szemet, hanem az egész hozzáállása a srácnak... Nem tudom, volt csóró pasim is, nem átallottam a kezébe csúsztatni a pénztárcámat, mielőtt beültünk valahova, ha kellett, adtam neki cigire, stb. igen, ilyet is megtettem, tehát nem vagyok sznob, aki az ajándékokra hajt meg a gazdag pasikra - de amiket leírsz, az akkor sem tetszik. A felhánytorgatás a legundorítóbb... Volt részem ilyenben is, pedig mi, elfogadtam egy koncertjegyet meg egy pizzát, ami veszekedéskkor a fejemhez lett vágva... a következőtől alig mertem egy italt elfogadni, de rájöttem, nem minden pasi gondolkodik így - de a volt partnereim többségén azt láttam, hogy ha van valamilyük, ha jobban állnak a nőnél anyagilag, öröm számukra, ha a párjukkal megoszthatják.


Teljesen jogos, hogy rosszul esik, hogy a pasid jól keres, szerencsejátékra szórja a pénzt, azt meg felhánytorgatja, hogy hozzád jár kocsival... Miért, neki nem érdeke/öröme ugyanúgy, hogy találkozzatok?! Mintha Neked tenne szívességet - nem beképzelt egy kicsit?

Legdurvább a tortás - ennyit sajnál tőled a születésnapodon?! B.ssza meg, én lehet, a képébe vágtam volna a tortát, de komolyan! Eleve nem szimpatikus a hozzáállása, hogy így fél, hogy meghízol, és ekkora nyomást gyakorol, hogy fogyjál - de ez már mindennek a teteje!

Ehhez képest semmi a virágcsokor. Bár tény, én sem kaptam soha csak azt. Szerintem az lehetett mögötte, hogy nem tudta, mit vegyen, lusta volt kitalálni valami jó kis meglepit. Tényleg nem olcsó a virágcsokor, ezért mondom, azon már vehetett volna valamit, aminek jobban örülsz, és mellé esetleg mondjuk egy szál virágot. Szerintme le akarta tudni egyszerűen, azért kötetett egy drága csokrot. és kész.


Nem tudom, egyáltalán felfogná-e, hogy ez nem oké, ha már 3 éve ilyen...

2009. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem, miért nem elég neked, hogy kaptál tőle virágot? Van fogalmad róla, hogy mibe kerül manapság egy csokor virág? Ha nem a virágosnál vette volna, hanem hozzád menet tépett volna innen-onnan néhány szálat, még ennél is kedvesebb, romantikusabb lett volna! Amúgy se az értékét nézd az ajándéknak, hanem a gesztust, a mögötte lévő figyelmet, szeretetet!

8 éve vagyunk házasok a férjemmel, volt, hogy a kertből vágott le egyetlen szál rózsát és azzal köszöntött fel, de olyan is volt, hgy egyszerűen csk kaptam egy csókot és mellé a fülembe lehelte, h. boldog névnapot/szülinapot/évfordulót/akármit. Ugyanolyan megható volt és eszembe sem jutott azon rágódni, hoy miért nem megyünk étterembe vagy miért nem rak egy nagy (vagy inkább apró, de annál értékesebb?) csomagot elém. Tudom, hogy szeret, gondol rám és ez mindennél fontosabb.

A tortánál is vszínűleg, csak jót akart a barátod: ha már ennyit diétáztál, ne rontsd el egyetlen kilengéssel, csak meggondolatlanul, amolyan "pasisan" adta a tudtodra. Utána már persze, ha letolod, mérgében, sértettségében ő is visszavághat, hogy megérdemelted, de biztos, hogy ő sem így gondolta. Beszélgessetek sokat, mondd el, hogy bánt, ha a súlyoddal, diétáddal kapcsolatban mások előtt figyelmeztet - biztosan megérti és változtatni fog. És szerintem vegyél vissza az anyagi igényeidből!

2009. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%
smucig k.csog...dobjad.ugylatszik neked vannak igenyeid(ami nem baj),keress egy lovagot magadnak.
2009. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 kolosszus22 ***** válasza:
52%

Én meg azt mondom, hogy néhány lány eléggé el van kapatva manapság és kicsit túl nagyok az igényei (most nem feltétlen rólad beszélek) és azt hiszik, hogy minden csak az ölükbe pottyan. Egyébként te is ellent mondasz magadnak kissé, mivel azt állítod örülnél valami apróságnak, akár filléres dolognak is- Szerinted a csokor az mi, ráadásul nem is filléres!? Legközelebb majd hoz egy 600ft-os bonbont és akkor annak jobban örülsz mint egy 5000ft-os csokornak!?

Attól pedig, hogy te azt állítod, hogy megtehetné stb. kétszer sem biztos, hogy úgy van. Nem biztos, hogy olyan jól belelátsz ezekbe a dolgokba, manapság bizony fogni kell a pénzt egyre inkább. Lehet, hogy gyűjt valami komolyabb dologra v épp megszorult kicsit, csak nem mondja.

Még valami, ha tényleg szeretnéd, akkor nem ez alapján mérlegelnél, hogy mennyit költ rád!

Lehet lepontozni! Üdv!

22/F

2009. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 kolosszus22 ***** válasza:
100%
10:47-nek üzenem, hogy megint csak álomországban él, az ország nincs tele "lovagokkal", illetve még lennének is, csak hát egyre több a szegény lovag!
2009. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
ha "örülnél valami kis apróságnak is", miért nem elég egy csokor virág (ami ráadásul csillagászati összegekbe kerül manapság!)? Túlságosan anyagias vagy.
2009. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%

Értsétek már meg a kérdezőnek szerintem az a baja a virággal, hogy az nem személyes, hanem az, hogy olyan formális. Sokba kerül, igen, és azon a pénzen kaphatott volna személyesebb ajándékot, aminek utána kell járni, amin agyalni kell, hogy vajon minek örülne a kedvesem... (Nekem pl. ezerszer többet ér egy könyv, mint egy drága virágcsokor, kb. ugyanannyiba is kerül, de ezt tudták is, és ennek megfelelően ajándékoztak :D ) Úgy érzi, "el lett intézve" valami sablonossal, ami a lehető legkisebb idő ráfordítás.


Épp ezt próbáltam mondani, hogy a szegény lovag is lovag, ez a pasi viszont nem lovag. Szerencsejátékra van pénze? Itt nem az a probléma, hogy a Kérdező anyagias lenne!


A barátja kicsinyes, és ami a tortát illeti, undok is! MÉg ha a kérdező valóban túlsúlyos is (de valahogy úgy érzem, nem az, csak abarátja azért cseszteti, mert nemoylan, mint egy modell.....) az erre való figyelmeztetésnek akkor sem szülinapon van a helye!

2009. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
46%
Ba...ki ez milyen egy f..sz aki szereti a másikat az a minimum h kicsit átgondolja ezt a szülinapi ajándék dolgot az meg h a vacsorára ezt válaszolta elég nagy balfa...ág ha van pénze akk mi a f...szé bunkózik ennyire ? most én nem azt mondom h minden nap menjetekel vacsorázni de legalább ha alkalom van és ha megkéred akk ne ezt válaszolja már chö hát én ezt nem bírnám elviselni ja meg ez a tortás dolog hát azért álljon már meg a menet oké hogy fogyóztál de legalább a szülinapodon had egyél tortát csípős megjegyzések nélkül hát bocsi h ezt mondom de ezt a fickót egy az egybe ki kéne rúgnod nagyon szemét
2009. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!