Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem velem fekszik le?

Figyelt kérdés

Furcsán fog hangzani, de ne ítéljetek el!

Idősebb nálam a barátnőm 3 évvel. Én 14 ő17 éves.4 hónapja járunk, és eddig nem volt semmi baj. Most viszont lefeküdt egy pasival, aki 20 éves, és naponta más csaja van.

Amikor megtudtam hogy félrelépett, megkérdeztem tőle hogy miért csinálta, azt mondta hogy nem akarta hogy vele veszítsem el a szüzességem, mert túl kicsi vagyok.

Megkérdeztem anyukámat,asi ezt mondta:" fogadd el hogy a barátnődnek már vannak bizonyos testi igényei amit ki kell elégítenie." De miért nem engedte hogy megpróbáljam vele a szexet? Lehet hogy jó lett volna. Nem?A barátnőm is azt mondja hogy engem szeret, de már nem bírt tovább várni, el kellet vesztenie a szüzességét. Na de miért pont egy ilyen nőcsábásszal?

Mondjátok meg, ha velem van a baj.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2013. márc. 29. 10:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem illesz ehhez a lányhoz.
2013. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Na jó... De miért volt velem 4 hónapig? Amikor elkezdtünk járni, ujjal mutogattak ránk, mindenki mondta, hogy max egy hétig leszünk együtt. Ha akkor nem szakított velem, akkor mégis mit akarhat?
2013. márc. 29. 10:36
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen stílusosan kell szakítanod. Valahogy könyörögd ki, hogy veled is lefeküdjön. Ha merészebb vagy, kérdés nélkül rápróbálhatod púzóba szárazon hagy érezze a törődést. Miután meghúztad, kifújtad magad szakíthatsz is úgy 1-2 perc után. És tilos természetesen kielégítened ezt a gusztustalan csoffadékot.
2013. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert jól érezte magát veled, vagy mert legalább volt pasija, vagy mert legalább veled gyakorolhatta a csókot meg egyéb kapcslatosdit, mit tudom én.... ha már mással nem ment neki.... De amit látod, tényleg nem vagy jó neki. Vedd észre, veled nem akart szexelni, nem tekint férfivak - valljuk be, nem is vagy az! Ezek után miért akarsz még utána loholni? Annyira szánalmas.
2013. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdező ne vedd sértésnek de látszódik, hogy 14 vagy. Sok női lépésben nem lehet és nem is kell keresni logikus magyarázatot. Lehet tényleg szeret veled lenni, viszont megtetszett neki a srác, vagy plátói szerelme volt régen és nem akarta kihagyni.
2013. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen fiatal vagy és tapasztalatlan, a barátnőd már idősebb, többre vágyott, egy tapasztalt pasival akarta elveszíteni és nem veled. Ezért mondják, hogy hiába nem a kor számít, de bizonyos téren igen is számít.

Igazából azt gondolom, ha már összejött veled és egy kapcsolathoz nem tartott téged fiatalnak, akkor a szexhez sem kellett volna, de ha ennek ellenére ő mégis így viselkedett, az tökéletesen bizonyítja azt, hogy nem vagytok egymáshoz valók, neki több kell, mint amit te nyújtani tudsz neki. Ami nem feltétlenül igaz, de ő így érzi. Kár ezen kiborulnod, a barátnődre meg kár több időt pazarolnod, mert őt csak saját maga érdekelte, te nem. Csak a saját maga kielégítése, a lábai közt gondolkozott és nem a szívével és ezért r.bancozza le az előttem szóló több válaszoló is és ezen ne lepődj meg!

És ezen se lepődj meg, hogy pont egy nőcsábásszal. Nem véletlen. Hisz ennek a nőcsábásznak sokkal több a tapasztalata, mint neked. Többet tud a szexről, mint te. És ezért. Nem minden lány vár a nagy szerelemre, hogy elveszítse a szüzességét. Valakinek csak az kell, hogy egy tapasztalttal elveszítse. Más nem számít. Ő ilyen. Te meg olyan vagy, ezért nem illetek össze.

2013. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ó! Köszönöm az értelemdús válaszokat. Azt hiszem tényleg szakítanom kell vele, de olyan nehéz.
2013. márc. 29. 10:57
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy??? Ahhoz persze jaj de nagyfiú vagy, hogy dugj, de ha véletlenül a tapasztalatlanságotok és ügyetlenségetek miatt besikerülne egy baba, akkor már nem lennél olyan tökös, hogy apa légy mi?!

Kis idióta!

2013. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
48%
Na ide figyelj ha még aktuális ez az egész akkor fogadd meg tanácsom mert a szex olyan mint a legjobb drog ha egyszer csinálod többször akkord ! Szóval a "Barátnőd" meg fog csalni még elég sokszor... Szóval szakíts vele mert ha szeret akkor veled szeretkezett volna és nem törődik azzal hogy hány éves vagy ...! Most sokan azzal érveltek hogy túl fiatal vagy a szexhez én erre csak azt tudom mondani hogy ezt csak mentális érettségtől függ és elhiszem hogy szereted a barátnődet és neked tiszták az érzései de hidd el ő innentől kezdve csak kihasznál és újra megfogja tenni mert egyszer megtehette következmények nélkül akkor többször megfogja tenni! Még abba gondolj bele hogy te fordított esetbe megcsaltad volna ...
2013. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Most miért? a 20 éves csávónak mennyi gyerektartást kéne fizetnie, ha minden csajától lenne gyereke?

Koton is van a világon.

2013. márc. 29. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!