Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszát várom! MÉrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom! MÉrt nem fekszik le velem?

Figyelt kérdés
Szóval több mint egy hónapja vagyok eggyütt egy lánnyal és nagyon szeretem de nem akar velem lefeküdni pedig az előző barátjával sokkal hamarabb lefeküdt!!! és így nagyon rosszul esik.....lehet csak játszik velem? ez már nemis a sexről szól hanem hogy én alacsonyabbrendűnek érzem magam és ezt nemsokáig bírom.... mit tegyek?
2010. márc. 14. 23:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a kezét megfogtad már?
2010. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
De mit mond? Miért nem szeretne lefeküdni veled?
2010. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nemmond semmit csak azt hogy még nincs itt az ideje..........ilyenkor mondom neki hogy akkor azzal a másikkal mért?!?! erre az a válasza hogy az más volt...........
2010. márc. 14. 23:29
 4/22 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, "néha megesik, hogy nemesik"
2010. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Basszus, ez nagyon gyér h a régi dolgaival dobálózol. Sértett kisfiú, és majd felhozod, h az exet, 3 nappal előbb sz*pta le mint téged, komolyan vedd már észre magad. Amúgy meg abba is belegondolhatnál h csak d*gni akarod e már végre, h hiúságod helyreálljon, vagy felépített kapcsolatot akarsz. Mert ha a 2., akkor ne hisztizzél, h bezzegvelekorábbannyenyenynyenen..., "hanem építkezzél".

23L

2010. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Tudod öreg azzal a másikkal példálozni már eleve szánalmas... Nem gondolod? Innentől melyik csaj hinné el, hogy nem csak megdugni akarod?!
2010. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

ezaz, ilyenneket ne mondj neki.

meg ha nagyon erőlteted az fogja hinni hogy csak arra kellesz neki. az az egy honap nem sok még szerintem, sőt..


az meg hogy más volt..lehet hogy belé szerelmes volt már akkor, de beléd meg még nem teljesen..főleg ha ilyeneket mondasz neki..

2010. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Lehet,mert le se feküdt még senkivel se és fél tőle? :)

Amúgy meg szerintem se modnogasd neki ezt a bezzeg dolgot,mert akkor csak azért se fog,én legalábis is ilyen vagyok.Na meg hihetetlen már így,hogy neked ő nem csak szexre kell.

18/L

2010. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De én nemértem hogyha szeret (mert elvileg szeret) és ha már elvileg nemis szűz akkor mi az akadálya, mit veszíthet?.de így meg olyan mintha nemtudná mit akarna ...és bármikor szakíthat velem
2010. márc. 14. 23:44
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Ja, mert ha d*gtatok már akkor nem? Hány éves vagy öcsém? 12?


23L

2010. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!