Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fekszik le velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fekszik le velem ha szereti a barátnője?

Figyelt kérdés
Az első srácot akivel lefeküdtem még mindig szertem.Neki csak ilyen egy voltam a sok közül mégcsak nem is jártunk.Nyár végén másik városba költözött,még hazajár mert azóta van barátnője meg ugye a barátai is itt vannak,még mindig találkozunk ha itthon van és olyankor szexelünk is.Legutoljára amikor találkoztunk éppen aznap szakított vele a barátnője.Felhívott engem és nála aludtam. én vigasztaltam nagyon maga alatt volt szinte sírt... azt mondja szereti de akkor miért csalta meg még akkor este is?És miért ragaszkodik hozzám ennyire amikor bárkimást is megkaphatna?:S előre is köszi ha válaszoltok sokat segítene!!!!
2009. febr. 3. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
upsz rosszul írtam a kérdést szóval a barátnőjét...
2009. febr. 3. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért fekszel le vele ha tudod hogy más szívét ezzel összetöröd? Azthittem a csajok ilyen téren összetartanak.
2009. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném összetörni senkinek a szívét de ha egyszer szerelmes vagyok a srácba nem tudok neki nemet mondani amikor hív... :S
2009. febr. 3. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem többet ne tedd meg vele... csak gondok lesznek belőle. ő mást szeret és lehet, hogy csak a fájdalom miatt menekül hozzád. vagy férfi ösztön, ki tudja... de én a helyedben többet nem feküdnék le vele.
2009. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se fekudj le vele tobbet..foleg ha tudod h a srac szereti a baratnojet,mert soha nem tudod mikor fordul mindez ellened(vagyis pl-ul a volt baratom megcsalt egy csajjal a kapcsolatunk alatt tobb honapot is,miutan szakitottunk fojtatta avval a csajjal akivel megcsalt,es most azt a csajt csajja meg velem:)..ha latod h szereti,ne meg kavard bele te is magad.Mert per pillanat lehet neked jo mindez,de kesobb lehet te fogsz a legjobban szenvedni..ha a volt baratnoje visszafogadja..
2009. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
először magadat kéne emgkérdezni, hogy miért fekszel le vele? kihasználod a gyengeségét önző módon... ez elég szánalmas.
2009. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!