Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fordul el ha ott vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul el ha ott vagyok a közelébe és miért nem mer rám nézni az a srác akinek állítólagosan eléggé tetszettem/tetszek?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba(17/F) aki járni akart velem csak aztán nem jött össze a dolog mert eléggé félénk szerintem,meg hát én se vagyok az a rámenős típus.Mindig nagyon aranyos volt velem amikor beszéltünk msn-en,suliba is mindig köszöntünk egymásnak stb,de egy idő óta már nem beszélünk és azóta úgy vettem észre ha a közelébe vagyok elfordul nem néz rám(csak ha nem látom) és olyan furcsa lesz.Mondjuk kicsit megértem szegényt mert télleg sokáig próbálkozott nálam(igaz konkrétan nem mondta de hát leesett hogy mit akar,és nem nagyon értheti hogy mit is akartam).Most akkor ez azt jelenti hogy még mindig tetszek neki csak félénk,vagy hogy már nem akar tőlem semmit?Amúgy én úgy érzem hogy még mindig nem felejtett el,meg nem is olyan csajozós forma,de monjuk szerintem eléégé tapasztalatlan a lányok terén.Szerintetek?:S

L/18


2009. szept. 18. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

lehet hogy furán hangzik, de sztem eddig csak tetszettél neki, most viszont szerelem is van és ezért változott így meg :)

2009. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 14 fiú vagyok, és szerintem beléd van esve! Tapasztalat! Ha nekem nagyon tetszik valaki, nem merek a szemébe nézni, mert mindent elárul (a szem a lélek tükre) és az jó, hogy titkon "bámul"
2009. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tuti szerelmes!

Emlékeztete a volt szerelmemre, mi is hasonlóan ismerkedtünk meg, és valószínűleg még most is nézegetne meg kerülgetne ha nem léptem volna ÉN.

Egyszerűen leszólítottam eg yártatlan ürüggyel és utána egy kicsit beszélgettünk ( fél óra )Majd pár nap múlva akkor a bátorságot vett hogy felhívott és már ő kezdeményezett :)Mindennek 10 éve, öt csodálatos évet töltöttünk el és valszeg most is együtt lennénk ha jó időben találkozunk, még nem nőtt fel. :(

Van akinek meg kell adni a kezdőlöketet, mert nincs önbizalma.

Ne szégyelld magad, állj elébe, kezdeményezz te, max kikosaraz de csak nyerhetsz vele!

Gyerünk, szurkolok és utána vigyázz rá! 28L

2009. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úristen:$

Hát mondjuk már nekem is mefordult a fejemben...köszönöm a válaszokat!:)

2009. szept. 19. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
pont azért, mert tetszel neki :D ez olyan kis szégyellős típus lehet :)
2009. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha te is akarod menj oda hozzá és beszélgess vele...érintsd meg a kezén...nem a karján vállán stb a kezén...közben nézz a szemébe...ha nem esik le neki az sem gáz...folytasd női praktikákkal...pl ülj az ölébe...vagy mondd el nenki hogy bejön...
2009. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,kaphatnék 1 monogrammot?:O


a szituáció nagyon ismerős..:D

2009. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

S.R.


De szerintem sokan vannak hasonló szituba:):D

2009. okt. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!