Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a helyzetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a helyzetről? Hogyan vezessem rá?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint egy hónapja járunk de még nem csókolt meg,magától nem fogja meg a kezem.Elég bonyolult ez a helyzet,sokmindenen mentünk keresztül, többször is bekavart a volt barátnője,emellett nehezen alakít ki kapcsolatokat,elég visszahúzódó ilyen téren.Pár napja együtt aludtunk és próbálkoztam hátha megcsókol(odatettem a számat az övéhez)gondoltam ebből nem lehet baj,ha rosszul reagál foghatom arra hogy csak véletlenül volt,persze erre sem történt semmi de nagyon hülyén érzem magam emiatt.Nem beszéltünk erről,és nem tudom mit gondol most.
2013. márc. 27. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen akkor volt amikor nem szerettek, nem kívántak eléggé. Vége is lett hamar.
2013. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szexeltek de nem csokoloztatok meg? o.O milyenaz a defri aki nem csokolja meg a kedveset (?)
2013. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon bonyolult helyzet,fogalmam sincsen mi jár a fejében.sokmindent megtesz értem amit valószínűleg nem tenne ha nem szeretne.nagyon sokat foglalkozik velem,és a viselkedéséből gondolom hogy azért mégissak szeret.amúgymeg nem szexeltünk..
2013. márc. 27. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Őőőőő.. Hány évesek vagytok?
2013. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de lehet, h BÜDÖS A SZÁD.

Ezt az ember magán általában nem érzi,mert a bűzfelhő teljesen körbeveszi őt 24/7.


Ami esetleg segíthet:

A) fogmosás végén végy vizet a szádba, s a fogkefe sörtés felével sikáld le az undorító lepedéket a nyelvedről.

B) Használj jó minőségű fogselymet (1-200 Ft-ot spórolnál a gagyikkal, de azok használhatatlanok - tapasztalat :\ ), neten van pár videó. [dental floss] Arra még ügyelj,h néha ügyeskedni kell vele,mert van, mikor csak felaprítja a dzsuvát, ilyenkor ügyesen ki kell varázsolni a fogközekből.

C) Menyj el fogorvoshoz, mert van, hogy olyan sunyin szuvasodik (tul.képpen rohad) a fog, hogy nem is látni!


D) Nyisd nagyra a szád, hajolj közel a tükörhöz, feszítsd meg a torkodban lévő izmokat úgy, hogy a mandulád mögé, az ilyen lyukakba is jól beláss (kicsit hasonló,mint mikor 'ÁÁ'-t mondasz). Ha fehéres GENNYT látsz, az bizony nagyon büdös. Tüszőszag, gennyszag, undorító.

Ezt nem merem nyugodt szívvel ajánlani, de én fogni szoktam ilyenkor egy lehetőleg hosszabb fültisztító pálcikát, s nagy nehezen, de eltávolítom őket. Krákogj, turházz, turkálás közben sűrűn cseréld a pálcát (hamar csúszós lesz) -- légy kreatív. [Besegíthetsz esetleg végén megfaragott sütőgyufával is.]

Ha meg vagy fázva, ez után már gyorsabban is gyógyulsz, s a baktériumtelep-gennygombócok hiányában a kísérő tünetek is jobban elkerülnek majd.


Vannak olyan emberek, akiknek sajnos az idő 90%-ában büdös a szája. Remélem, nem veszed sértésnek - nem is annak szántam. A legnagyobb jóindulattal írok most.

Lehet persze,h nem ez a probléma, de ezen pontok mindegyikéből csak profitálhat az ember.


Majd írd meg, mi lett!

2013. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán bunkó volt-.- képzeldel ismerem a fogkefét és tudom hogyan kell fogatmosni!!igazán köszi a segítséget!!
2013. márc. 27. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
ne sértődj meg tényleg csak jót akart. én örülnék ha valaki ezt ilyen részletesen bő terjedelemben leirná nekem lehet h más a gond de itt mi mind csak találgatunk sajnos biztosat AKKOR TUDSZ HA MEGKÉRDEZED A BARÁTODTÓL
2013. márc. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsi a caps lockért

vagy csókold meg te úgy meglátod a reakcióját és ha elhúzódik vagy fintorog akkor rögtön rá is tudsz kérdezni, hogy mi az oka én igy járnék a végére

2013. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!