Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vezessem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a barátomat, hogy ne csak szájra legyen csók, hanem nyelves is? 17/L, ő: 18/F

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú hát nekem nem voltak ilyen problémáim, ami azt illeti még csodálkoztam is, amikor a 2. randin már áttolta a nyelvét a számba. Na de foglalkozzunk veled :)

Kezdeményezzél, ha kell kicsit céltudatosabban és határozottabban. Biztos nem fogja mondani, hogy ne. Lehet nem tudja, hogy neked ez is beleférne.

2013. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem se volt ezzel gond de az egyik ismerősöm mondta hogy neki úgy volt hogy adott a csajnak szájra puszit a lány mondta hogy adsz még egyet? adott neki aztán mondta hogy még egyet és akkor ez neki egy célzás lett hogy csókolja meg.Ezt is kipróbálhatod...ha nem jön össze akkor kezdeményezz te :D
2013. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem mindig olyan h a pasimmal csókolózunk és ha én akarom akkor atdugom a nyelvem és tudomásul veszi és ő is atdugja. te is tedd így:)
2013. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!