Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek ti bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti bevállalnátok egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy lett volna nem egy párkapcsolatom de azért nem jött össze egyik sem mert nem rendezett az anyagi hátterem mivel van egy 50 ezres lakástörlesztésem,de a fő gond hogy sajnos e mellé egy két károsszenvedélyem is van és ez miatt mindjárt vissza táncolt minden nő akivel randiztam.
2013. márc. 25. 15:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint neki adtok igazat?! Pedig végül is ő hozott ilyen helyzetbe hogy anyagilag lenullázottam. Mondjuk azért annyiba segitett hogy biztositotta nekem hétközben a főtt ételt.Mindig azt mondogatta hogy azért is jó ha veszek lakást mert ha vele valami történik akkor a gyerekei semmi perc alatt kiraknak a lakásból ,amit nem hiszem hogy az úgy müködik hogy valakit csak úgy kirakhatnak az utcára.
2013. márc. 28. 15:10
 22/23 anonim ***** válasza:

de úgy működik.

és igaza van.

és a gyerekeinek is.

ebből is látszik, hogy ők is csak egy ingyenélő alkesznak tartottak.

2013. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem a saját lakásodban laksz, simán kirakhatnak az utcára. Szóval igen, a barátnőnek volt igaza, ő legalább próbált segíteni abban, hogy saját anyagi függetlenséget alakíthass ki. Az csak a te hibád, hogy nem élsz a lehetőséggel, és nem tudsz fontossági sorrendet felállítani. Könnyebb másokon élősködni, de hosszútávon valószínűleg te húzod a rövidebbet.
2013. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!