Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek ti bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti bevállalnátok egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy lett volna nem egy párkapcsolatom de azért nem jött össze egyik sem mert nem rendezett az anyagi hátterem mivel van egy 50 ezres lakástörlesztésem,de a fő gond hogy sajnos e mellé egy két károsszenvedélyem is van és ez miatt mindjárt vissza táncolt minden nő akivel randiztam.
2013. márc. 25. 15:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Káros szenvedélyem a napi 15-20 szál cigi és minden szabadnapomon 1-2 üveg bor és egy két feles. A keresetem kb netto 100 ezer.Ha randizok akkor úgy tartom fairnek hogy már az elején szeretném tisztázni a törlesztés dolgot.
2013. márc. 25. 16:15
 12/23 anonim ***** válasza:
azt a marha... hát akkor ne lepődj meg, ha otthagynak bár bocs...
2013. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Volt egy barátnőm aki segitett de azért szakitottunk mert azt mondta hogy ez neki így sok mert az ő keresete sem sok és ha még továbbra is segit nekem akkor az ő megélhetése is veszélybe kerül,igy aztán külön mentünk.
2013. márc. 25. 16:21
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző...

a segítséget elfogadja de a k*** cigiről nem mondd le

Jól tette, hogy otthagyott! A büdös életbe nem lesz még egy olyan hülye aki így segítene. Nem a hitel a gond, vágod??? Megérdemled a sorsod ezzel a hozzáállással!

2013. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Te az a fajta vagy aki még akkor is iszik mikor már a híd alatt éhezik. Na az ilyet egyszerűen nem tudom sajnálni!
2013. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Pedig az senkinek sem tetszik, hogy ha tartozásod van, és nem teszel ellene semmit sem. Mondjuk én eleve utálom ha valaki iszik és cigizik, de a tiéd már tényleg erős túlzás. Ne csodálkozz azon, hogy nem sikerül kifizetni, ha nem vagy hajlandó lejjebb adni az igényeidből.
2013. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Alkoholista dohányos vagy, aki az egész fizetését arra meg a hiteltörlesztésére költi.


Akkor tedd fel újra ezt a kérdést úgy, hogy TE bevállalnál egy olyan kapcsolatot, ahol a csaj él hasonló szenvedélyekkel, és rajtad élősködik, mert kajára meg nincs pénze? A válaszod őszinte legyen, és akkor rájössz, hogy épeszű ember nem megy bele ebbe a kapcsolatba.


29/n

2013. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azután hogy elváltam nem volt hol laknom és megismerkedtem pár hölggyel,amikor az egyikkel szakitottam tőle elköltöztem az akkor már meglévő új barátnőmhőz,a 3-dik ilyen barátnőm nyomására vettem lakást amit már bánok mert addig nem volt gondom egyiktől a másikhoz költözgettem és nem kellett törlesztést fizetnem ami most itt van a nyakamon,köszönhetem ezt is a volt barátnőmnek.
2013. márc. 27. 20:14
 19/23 anonim ***** válasza:
kizárt. biztosan nem tartogatnék egy alkoholista élősködőt.
2013. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A 3. barátnőd azért unszolta valószínűleg a lakásvételt, hogy ne a barátnőkhöz járni lakni és élősködni.
2013. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!