Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok ezt a kapcsolato...

Bevállalnátok ezt a kapcsolatot a helyemben?

Figyelt kérdés
Budapesten tanulok, 200 km-re onnan, ahol lakok. Hetente haza járok. Van egy fiú, ő a lakóhelyemtől másfél órára lakik,ő nem tanul, már dolgozik. Szeretnénk mindketten ezt a kapcsolatot de én félek, hogy így nem működne. Ugyanis hétvégén is dolgozik a vasárnap kivételével, és nem tudom hogy lehetne a találkozásokat megoldani. Mi a véleményetek?
2010. nov. 6. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem túl biztató, de ha csak ezen múlik, próbáljátok meg...
2010. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél óra senkit ne válasszon el,míg befejezed a sulit,addig vártok,éltek távkapcsolatban,és meglátod,ha igazán szeret,kéri is,hogy odaköltözz hozzá!
2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*ha a sulit befejezted
2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be...bár, ha rá tudnám venni a srácot, hogy költözzön pestre, akkor igen. :)
2010. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
voltam hasonló cipőben és nagyon rossz volt
2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. A párom Tolna megyei, én Békés megyei, ő Pesten tanul, és Szegeden...És már több, mint 1 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást:-) Szerintem minden csak azon múlik, hogy mennyire szeretitek egymást. Hajrá!
2010. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én tanulok Szegeden, nem ő két helyen, bocsi:-)
2010. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hajszál pontosan ugyanez volt velünk is. Minden héten hazajártam miatta. 4 év, nem volt könnyű, és sokszor visszaélt a helyzettel, és rengeteget vitatkoztunk, de együtt maradtunk, és most, 6 év után végülis feleségül vesz.


Nem állítom, hogy könnyű, azt meg végképp nem, hogy bármely más pár kibírta volna ugyanezt. Sokszor nálunk is rezgett a léc. A jó hír, hogyha ezt kibírjátok, ha meg nem, akkor nem mindegy, hogy szakítotok?


Sok sikert!

2010. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsi.. szóval, ha ezt kibírjátok, akkor mindent... lemaradt
2010. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 1200 km- re laktunk egymástól, és kb. 2 havonta találkoztunk. Amikor csak a suli engedte mentem hozzá, a nyarakat mindig együtt töltöttük. Úgy indultunk neki, hogy megpróbáljuk, aztán meglátjuk mi lesz. Megérte. Most már csak 200 km re lakunk egymástól, minden hétvégén együtt vagyunk és amint végzek a sulival szeretnék összeköltözni ( összesen 2 és fél éve vagyunk együtt). Szerintem egy próbát megér, legfeljebb ha nem működik befejezitek. A távolság soha ne álljon közétek, ha igazán szeretitek egymást.

2010. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!