Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok ezt a kapcsolato...

Bevállalnátok ezt a kapcsolatot a helyemben?

Figyelt kérdés
Budapesten tanulok, 200 km-re onnan, ahol lakok. Hetente haza járok. Van egy fiú, ő a lakóhelyemtől másfél órára lakik,ő nem tanul, már dolgozik. Szeretnénk mindketten ezt a kapcsolatot de én félek, hogy így nem működne. Ugyanis hétvégén is dolgozik a vasárnap kivételével, és nem tudom hogy lehetne a találkozásokat megoldani. Mi a véleményetek?
2010. nov. 6. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi hatranyotok nem szarmazik abbol, ha megprobaljatok. Koztunk tobb ezer km volt, megis mukodott. Ma mar a ferjem. Mindent meg lehet oldani, ha valaki akarja.
2010. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én most vagyok 17 a baràtom pedig 18

ebben az évben érettségizik utàna 2 év teknikum és jön ki ide dolgozni

mi 12 óràra vagyunk egymàstól vonattal..

épp ma ment haza mert ugye szünet volt.. és nagyon ki vagyok bukva

most hét hétig nem làthatjuk egymàst személyesen..marad az internet..de ha arra gondolok, hogy mennyire könyörgött hogy próbàljuk meg és én simàn belementem..tudtam hogy ez lesz..most azért mégis rossz

de ha elõre tekintek, hogy mennyire szeretjük majd egymàst, hogy mikor majd összeköltözhetünk akkor az nagyon sok erõt ad

mindenesetre egy pillanatig sem bàntam meg, hogy belementem..tudom, hogy ennek így kell történnie :)

2010. nov. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!