Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek ti bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti bevállalnátok egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy lett volna nem egy párkapcsolatom de azért nem jött össze egyik sem mert nem rendezett az anyagi hátterem mivel van egy 50 ezres lakástörlesztésem,de a fő gond hogy sajnos e mellé egy két károsszenvedélyem is van és ez miatt mindjárt vissza táncolt minden nő akivel randiztam.
2013. márc. 25. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mik a káros szenvedélyeid?
2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Viccelsz?
2013. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem a lakástörlesztés a gond... hacsak nem velük akarod kifizetni. ez a káros szenvedély mit takar?
2013. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

50 ezret nem tudsz kifizetni?

sajnálattal közlöm, hogy olyan csajt nem fogsz találni aki kifizetni helyetted, kivéve ha szerelmes beléd mert akkor a vagságtól tuti segíteni fog.

2013. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem értem, hogy randin hogy jön szóba a lakástörlesztésed, de kétlem, hogy ez valakit is érdekelne, vagy legalábbis köze lenne hozzá, hogy neked milyen kiadásaid vannak.


A káros szenvedélyek, ha az a pia/cigi/szerencsejáték/drog variációkból vannak, akkor az inkább visszariasztja az embert.


29/n

2013. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
én már az "ez miatt" is kukáználak.
2013. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

1. szokjál le

2. a lakástörlesztés magánügy, én nem kötném az orrukra

2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ma 15:28 Ezt elírtad. :) Kimaradt egy "miatt". Visszanyal a fagyi? ;)
2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az anyagi hátterem nekem sem rendezett, de ezzel, akikkel eljutottam a randiig mind tisztában voltak, mert még randi előtt elmondtam nekik (és bedőlt hiteleim is vannak az előző kapcsolatomból a lakáshitelen kívül) és volt olyan, aki már ezek miatt inkább randizni sem szeretett volna, de ez teljesen érthető volt. Viszont most van egy kialakuló kapcsolatom, aki szintén mindenről tud és nem zavarja, hogy anyagilag a 0 alatt vagyok. Úgyhogy igenis léteznek olyan nők/férfiak is, akiknél nem a pénztárca határozza meg azt, hogy ismerkedik-e a másikkal. Az igaz, hogy semmilyen káros szenvedélyem nincs.


Nálad is inkább a káros szenvedélyekkel lehet a gond, mivel akinek lakástörlesztője van, amit mondjuk nehezen fizet ki, akkor szokjon le a dohányzásról, ha dohányzik vagy fogyasszon kevesebb alkoholt és akkor annak árát hasznosabb dologra tudja költeni.


Javaslom, hogy még randi előtt tisztázd az anyagi helyzeted és akkor kiderül, hogy van-e értelme randira menni. Ez a tapasztalatom.

2013. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha nekem nincs elegendő anyagi tehetségem, akkor megpróbálom megteremteni.

A káros szenvedély mindig pénzbe kerül-

Az egyik barátomnak kiszámoltam, hogy a törlesztő részlete havonta 49000 Forint. Napi egy doboz cigit szív el és az elmondása szerint 800 forint a cigi doboza. Az 30 nappal számolva havi 24000 forint. Naponta bemegy a krimóba a haverokkal 1, vagy két üveg sört iszik. 700 Forintot számoltunk naponta és a hétvégi többlet sör nincs is benne. 30x 700 Forint az 21000 forint. 21000+ 24000 Forint az már 45000 Forint , ami megspórolható és majdnem fedezi a havi törlesztést.

Mi volt a válasza? Az, hogy akkor mikor éljen? Még ezt a kevés élvezetet is sajnálom tőle? Nem sajnálom, de ha rövid a takaró akkor ne nyújtózkodjon akkorát.

Ha nem megy a lakás és a szórakozás együtt, akkor vagy a lakást, vagy a szórakozást kell feladni.

2013. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!