Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha az életben nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha az életben nem tudtam még meghódítani egy fiút sem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden igyekezetem ellenére sohasem volt belém még SENKI szerelmes, és ennek igazából a konkrét okát is tudom.


Annak ellenére, hogy egy teljesen érett nőnek tartom magam, a kinézetemből és a kisugárzásomból pont az ellenkező dolgok olvashatóak ki. Alacsony vagyok, babaarcú, amolyan "mindenki kedvenc kis háziállata" - Néha esetlen és szerencsétlen, túl vékony a hangom és ami a legrosszabb: SENKI NEM KÉPES KOMOLYAN VENNI.

(egyébként én ezt kishúg-effektusnak neveztem el.)


Az a baj, hogy én a komolyabb és műveltebb fiúkat kedvelem, akik az ilyen kis "butácska" lányokat messziről elkerülik - azért is ismerkedem legtöbbször interneten. Virtuálisan még nem is lenne probléma, de ha élőben találkozunk... minden megy a levesbe. Ritkábban 1-1 alkalmi összejön (mert hát testi szükségleteim nekem is vannak.) de a szerelem részükről valahogy kizárt dolog. Félreértés ne essék, nem adom könnyen magam. Sok idő míg megkedvelek valakit, de hozzá akár életem végéig is ragaszkodnék.


Most is szerelmes vagyok - persze nem kölcsönös a dolog minden erőfeszítésem ellenére sem. Biztosan azért, amit amit írtam fentebb is. A fiúból amolyan "védelmező ösztönöket" váltok ki. Lelki idegroncs vagyok. Mit tehetnék? (konkrét ötletekre gondoltam, hogy mit kéne változtatnom magamon)

L/18


2013. márc. 20. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha tényleg ilyen vagy akkor már megyek is lakáskulcsot másoltatni neked... mond a címed küldök egy költöztetö brigádot :))


szerintem rendes jófej csaj lehetsz :)

2013. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antonius Caepio ***** válasza:
Nem jó, hogy ennyire görcsösen akarod. Valószínűleg meglátszik ez rajtad, és ez taszító lehet.
2013. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
LÉgy komoly. Amúgy nem tudom, mert a vicces embereket szeretik, szóval tényleg nem tudom.
2013. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kár, hogy én már ennyi alapján szerelmes lettem beléd...

Hol vagy Te a valóságban???

2013. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj - komoly vagyok, de hülyén hangzik a komolyság a számból. Ha értitek, hogy mire gondolok... :(
2013. márc. 20. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Értjük. De Te is értsd meg, hogy lennének rengetegen a világon, akik pont így imádnának. Ez áldás, nem átok. :)
2013. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz meghoditani egy fiut? Rossz a szereposztás!!!! Hagyd, hogy meghoditsanak. Látod itt is van már több jelentkezö. Mi a gondod?
2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is az ilyen nőkre bukok de ők meg elhajtanak, hogy "túl hülye" vagyok :)
2013. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ritkábban 1-1 alkalmi összejön"


Verebek csicseregnek sok mindenhol, és talán híre ment..

2013. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rabolj el egyet!
2013. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!