Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nem önzösègböl mondom, de látok olyan párokat, ahol a fiú gyakran hoz/vesz valamit a barátnöjènek, az èn baràtom mar nagyon jó ideje nem csinált ilyet...jó, itt volt a nöknapja az elött a szülinapom, mondjuk nem gondoltam nagy dologra vagy valami de nèha ö is vehetne nekem virágot, vagy kitalálhatna valami jò programot.Tudom, hogy gyerekesen hangzik de jobban törödhetne velem, múlt hèten is pizzát sütöttem neki, ezen a hèten muffint...megunhatott?

2013. márc. 19. 19:08
 1/10 (g)brigi ***** válasza:

Nem feltétlen az a gond, hogy megunt. Hanem megszokta, hogy vagy neki, szokás mondani, nyeregben érzi magát, biztonságban. Tudja, hogy vagy neki és leszel is, nem érzi, hogy bizonyítania kellene.

Beszéld meg vele, hogy Neked ez igenis hiányzik.

2013. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem veled van a baj, hanem a sráccal mert ez alap dolog lenne hogy kedveskedik neked valamivel:csoki,virág,kellemes délután,hétvégi vacsora stb.

változtasson vagy.......

2013. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Baccardi01 ***** válasza:
Nem hiszem hogy erről lenne szó, bár nem ismerem a kapcsolatotokat. Szerintem nem mindenki olyan adakozó típusú.
2013. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dehogy is.. szerintem veled minden rendben.. de vele kéne megbeszélned.
2013. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem kisse pofatlan lenne, ha ilyesmit beszelnek vle...max picit feltekennye teszem ;)
2013. márc. 19. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
ha ez pofántlan akkor a féltékennyé tevés mivel jobb???
2013. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak annyit mondj neki hogy szeretnéd ha kicsit többet törődne veled meg csinálnátok több közös programot.. nincs ebbe semmi pofátlan.
2013. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy picit feltekennye teves marmint apro megjegyzes, nem jelenet
2013. márc. 19. 19:21
 9/10 (g)brigi ***** válasza:

Nos akkor ez esetben igen. A baj Nálad van.

Apró megjegyzés...esetleg aprón megjegyezni nem azt kéne, hogy másnak mennyire bejössz, hanem azt, hogy szeretnél több odafigyelést, kedvességet. Nem azt írtuk, hogy nyújts be kívánságlistát.

2013. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hulyeseg lenne feltekennye tenni... :S
2013. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!